Yapay Zeka

En İyi 3 Yapay Zeka Çizim Yazılımları!

Yapay Zeka Çizim Nedir? En İyi 3 Yapay Zeka Çizim Yazılımları!

Yapay zeka çizim için kullanabileceğiniz 3 yazılım neler gelin beraber bakalım!

Yapay Zeka Çizim nedir? Yapay zeka, bugünün ve geleceğin teknolojisi olarak görülen günden güne sürekli değişen ve gelişen bir alan olmaya devam ederken bugün sizinle sanat endüstrisinde kullanılan yapay zeka programlarına yakından bakacağız.

Size bahsedeceğimiz uygulamalardan bazıları mobil cihazlar için kullanılabilirken bazıları ise  yalnızca Pc tarayıcılarında kullanılabiliyor. Bugün inceleyeceğimiz programlar sonrasında sizde sanat için yazılmış bu uygulamalardan en az birini deneyerek ücretsiz bir sanat eseri yaratabilirsiniz!

 

Yapay zeka sanat eseri
Yapay zeka çizim uygulamaları sanat eseri

Deep Dream Generator Yapay Zeka Çizim Uygulaması

Deep Dream Generator çizim ve manipülasyon çalışmaları için tasarlanmış harika bir AI yazılımıdır. İki farklı görseli birleştirerek birbirinden farklı sanat eserlerine dönüştürebilen bu uygulama özgün dijital sanat eserleri çıkarmanız için mükemmel. Bir sanat stilini kendi içerisinde yorumladıktan sonra diğer görsele aktararak soyut sanat çizimleri elde etmenize yarıyor!

Bu uygulamayı ücretsiz olarak kullanmanız için kayıt olduktan sonra birkaç hak tanınıyor ancak daha yüksek kalitede görseller tasarlamak istediğiniz zaman ücretli aboneliğe geçiş yapmanız gerekmektedir.

AI Painter Yapay Zeka Çizim Uygulaması

AI Painter, Fotoğrafları saniyeler içerisinde dijital eserlere dönüştürebileceğiniz bir program olarak karşımıza çıkıyor. Bu uygulamanın bir diğer özelliği ise nöral bir ağa sahip olması denilebilir.Diğer benzer tipli yazılımlara oranla daha naturel çalışmalar çıkarabilen bu yazılım, ücretsiz demo sürümü ile denemeniz için karşınıza çıkıyor. Bu uygulamayı yağlı boya, sulu boya ve pek çok stilde dijital çalışmalar hazırlamak için kullanılabilirsiniz.

NightCafe Yapay Zeka Çizim Uygulaması

NightCafe, sanal tasarımların sergilendiği ve açık arttırmasının yapıldığı NFT platformuna eser çıkaran dijital artistlerin kullanımı için mükemmel bir web uygulaması. Uygulama benzeri platformlar arasında yapay zeka gücünü en etkili kullanan ve harika dijital sanat eserlerinizi yaratmanız için oldukça etkili. Uygulama içerisinde yapılması gereken ise oldukça basit , uygulama içerisinde önünüze çıkacak olan metin kutusuna yapmak istediğiniz çalışmayı anlatan bir yazı yazıp gönderiyorsunuz. Sadece birkaç dakika içerisinde yapay zeka ile oluşturulmuş inanılmaz sonucu görünce bu eseri oluşturduğunuz için kendinizle gurur duyabilirsiniz!

En İyi 5 Yapay Zeka Uygulamaları!

 

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu