Mobil OyunEğlence

Samsung Galaxy S23 Serisi Fortnite’ta Görüntülendi!

Samsung Galaxy S23’ün özellikleri Fortnite’a uyarlanmakta olduğu paylaşıldı.

Samsung Galaxy S23 Serisi Fortnite’ta Görüntülendi! İşte detaylar.

Şubat ayı içerisinde kullanıcıların beğenisine sunulan Samsung Galaxy S23 serisinin aile üyeleri dünyanın en popüler oyunlarından biri olan Fortnite’a geldiği görüldü. Oyundaki Samsung Adası’na eklenen Samsung SmartCity isimli mağazada oyuncular aralarında S23 serisi telefonların da olduğu farklı cihazları sanal ortamda deneyimleme şansını yakalayabiliyorlar. Kullanıcılar için çok farklı bir deneyim diyebiliriz.

Samsung Galaxy S23 Serisi Fortnite’ta !

Fortnite oyunu son dönemlerde en popüler online oyun olma özelliğini hala korumakta. Bu gösterim ile alakalı da oyuncular isim haritasına 8526-6648-9508 koduyla erişebilmekteler. Bu kodun girilmesiyle birlikte Fortnite içinde Samsung’ un cihazlarını deneyimlemek ve saklambaç tarzı bir oyun olan Fun Game Quest’i oynamayı mümkün kılıyor ve oyun zevkini farklı bir boyuta taşıyor. Her turda oyuncuların haritada Galaxy S23 cihazlarını bulması ve bunları kendilerine almaları gerekmekte.

Samsung Galaxy S23 Serisi Fortnite

Teknoloji devlerinden Samsung’un Latin Amerika’nın pazarlama direktörü Arthur Wong, metaverse üzerindeki iletişim kanalları ile ilgili düzenli olarak güncellenmesi gerekiyor olduğuna dikkat çekti. Fortnite ile yapılan iş birliğinin de şirketin “Çok yüksek hız, mesajlar, ürünler, insanlar ve yüksek kapsayıcılık seviyesi” ile bağlantı kurmasını üzerine ortam oluşturduğu üzerine de açıklamalarda bulundu.

Kullanıcılar için ise oyun deneyimini güçlendirmek adına da Samsung Galaxy S23’ün özelliklerine uygun şekilde kısmen değiştirilmekte. Oyuncular zum özelliğiyle uzakları daha iyi görebilir hale getirilmesi bir örnek olarak verilebilir. Nightography tuşu ise karanlıkta görüşü mümkün kılıyor hale geliyor. Knox butonu ise Samsung tarafından yapılan açıklamaya göre, “Galaxy ekosistemindeki başka bir boyutu vurguluyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu