Eğlence

Spider-Man Across the Spider-Verse 1 Haziran’da Hindistan’da Gösterime Girecek!

Spider-Man Across the Spider-Verse global gösterim tarihinden bir gün önce Hindistan'da gösterime gireceği duyuruldu.

Spider-Man Across the Spider-Verse çıkış tarihi Hindistan’da 1 gün önceye alındı. İşte detaylar.

Perşembe günü Sony Pictures Entertainment India, yakında vizyona girecek olan Spider-Man: Across the Spider-Verse filminin Hindistan sinemalarında 1 Haziran’da, ABD’de planlanan gösteriminden bir gün önce gösterime gireceğini duyurdu.

“Spider-Man Across the Spider-Verse” fanlar heyecanlı!

Sony Pictures Releasing International (SPRI) Hindistan Genel Müdürü ve Başkanı Shony Panjikaran, Hintli hayranlar arasında filme olan ilgi ve heyecanın çok büyük olduğunu söyledi. Bu heyecanı “Pazarımızdaki bu benzeri görülmemiş talebi karşılamak için filmi bir gün önceden yayınlamaya ve 10 dilde tekrarlamaya karar verdik” diyerek açıkladı. Filmin Hintçe ve Pencapça dublajlı versiyonları için Hintli kriket oyuncusu Shubman Gill, Pavitr Prabhakar adlı Hintli Örümcek Adam’a ses verdi.

Filmin konusuna gelecek olursak Spider-Man Across the Spider-Verse, Spider-Man: Into the Spider-Verse’deki olaylardan bir yıl sonra geçiyor. Shameik Moore tarafından seslendirilen Miles Morales’e, beklenmedik bir şekilde, sevgisi Gwen Stacy (Hailee Steinfeld) tarafından, Örümcek Adamların her evrenini, feci bir felakete neden olabilecek durumlardan kurtarma görevini tamamlaması için yaklaşılır.

Spider-Man Across the Spider-Verse

Çoklu Evren’in varlığını korumakla görevli Örümcek İnsanlardan oluşan bir ekip olan Örümcek Topluluğu ile karşılaşır. Ancak kahramanlar yeni bir tehditle nasıl başa çıkacakları konusunda çatıştığında, Miles kendini diğer Örümceklerle karşı karşıya bulur ve en çok sevdiklerini kurtarmak için kendi başına yola çıkmak zorunda kalır.

Filmin orijinal seslendirme kadrosunda ana karakterlere ek olarak Brian Tyree Henry, Luna Lauren Velez, Jake Johnson, Jason Schwartzman, Issa Rae, Karan Soni, Daniel Kaluuya ve Oscar Isaac eşlik ediyor. Yönetmen koltuğunda Joaquim Dos Santos, Kemp Powers ve Justin K. Thompson oturuyor. Filmin yazar ekibini ise Phil Lord, Christopher Miller ve David Callaham oluşturuyor.

Aktris 31 Mayıs’ta Yayında! Disney Plus’ın Yeni Türk Dizisi!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu