Kültür Sanat

Aktris 31 Mayıs’ta Yayında! Disney Plus’ın Yeni Türk Dizisi!

Aktris isimli yeni Türk dizisinin tanıtımı yayınlandı.

Aktris hangi platformda yayınlanacak? Ne zaman yayınlanacak? Oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Dizinin konusu ne? Dizinin türü nedir? İşte dizi ile ilgili paylaşılan tüm detaylar haberimizde!

Dizi, film ve belgesel gibi pek çok içeriklere ulaşabileceğiniz Disney+‘ta yayınlanacak olan “Aktris” adındaki yeni Türk dizisi izleyiciler ile buluşmak için gün sayıyor. Yayın hayatına başlaması heyecanla beklenirken yeni bir tanıtım daha paylaşıldı. Bu tanıtım ile dizi hakkında daha çok bilgiye ulaşabiliyoruz.

Aktris Disney+’ta 31 Mayıs Tarihinde Yayınlanacak!

Yayınlanması beklenen bu yeni dizinin yapımcılığını BKM üstleniyor. Yapımın yönetmen koltuğunda bulunan isim ise Soner Caner. Dizinin senaryosunu Hakan Bonomo’nun kaleminden çıktığını, başrollerini Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu’nun paylaştığını görüyoruz. Başrollere eşlik eden diğer isimler arasında Tolga Tekin, Şebnem Hassanisoughi, Ahmet Rıfat Şungar, İpek Çiçek ve Serhat Kılıç bulunuyor.

Aktris 31 Mayıs'ta Yayında! Disney Plus'ın Yeni Türk Dizisi!

 

Peki bu dizide seyircileri neler bekliyor? Kısaca özetlemek gerekirse Türkiye’nin en ünlü yıldızının gündüz ışıltılı, geceleri ise kendi karanlık dünyasını ve bu iki dünya arasında yaşadığı keskin geçişlere tanıklık edeceğiz. Pınar Deniz’in hayat verdiği Yasemin Derin karakterinin farklı kılıklarda görüldüğü suç, gerilim ve mizah öğelerini bir arada barındıran tanıtımda bizleri heyecanlı bir dizinin beklediğini anlayabiliyoruz.

Disney+’ın Aktris dizisini 31 Mayıs günü seyircilerle buluşturacağını belirtmekte fayda var. Ayrıca dizi yalnızca Türkiye’de değil dünyanın dört bir köşesinde platforma abone olan kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Tanıtımı aşağıdan izleyebilirsiniz. Dizi ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın!

Apex Legends Yeni Sezonu Yayınlandı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu