Kültür Sanat

Borderlands Filmine Yeni Bakış!

Aynı adlı video oyun serisinden uyarlanan Borderlands filmi için ilk klip yayınlandı. Cate Blanchett, Jack Black, Kevin Hart gibi oyuncuların yer aldığı film, bu yaz sinemaseverlerin karşısına çıkacak. İşte detaylar!

Son zamanlarda hızla artan oyun uyarlamalarına bir yenisi daha eklenmek üzere. Uzun süredir beklenen Borderlands filmi, nihayet bu yaz izleyiciyle buluşuyor. 9 Ağustos’ta gösterime girecek olan Borderlands için tanıtım çalışmalarını hızlandıran Lionsgate, bugün filmden ilk sahneyi paylaştı. Yayınlanan bu sahnede, Lilith ve ekibini aksiyon dolu anlar içerisinde görüyoruz.

Borderlands Filminden Yeni Bir Klip!

Borderlands filminde Lilith karakterini, bu tür yapımlarda sıkça görmediğimiz Cate Blanchett canlandırıyor. Oyuncu kadrosunda Blanchett’a Jack Black, Kevin Hart, Edgar Ramírez, Ariana Greenblatt, Florian Munteanu, Gina Gershon, Jamie Lee Curtis ve Bobby Lee gibi isimler eşlik ediyor.

Borderlands

Filmin merkezinde, Cate Blanchett’in hayat verdiği Lilith karakteri yer alıyor. Gizemli bir geçmişi olan ve aranan bir kaçak olan Lilith, çok değerli bir hazinenin peşine düşerek doğduğu gezegen Pandora’ya geri dönüyor. Lilith, bu macerasında tuhaf bir bilim adamından konuşkan bir robota kadar çeşitli ilginç karakterleri bir araya getiren bir ekibin parçası oluyor.

Daha çok Hostel ve Thanksgiving gibi korku filmleriyle tanınan Eli Roth’un yönetmenliğini yaptığı filmi, uyarlandığı oyun serisine uygun bir şekilde çılgın bir aksiyon vadediyor. Bu vaadini yerine getirip getiremeyeceğini ise 9 Ağustos’ta gösterime girdiğinde göreceğiz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu