Kültür Sanat

Beetlejuice Beetlejuice’tan Bir Yeni Fragman!

Heyecanla beklenen Beetlejuice Beetlejuice'tan yeni bir fragman yayınlandı.1988 yapımı orijinal filmin ana kadrosunu yeniden bir araya geliyor. İşte detaylar!

Bu yıl sinemada Beetlejuice Beetlejuice ile buluşmak için çok az bir zaman kaldı. Tim Burton‘ın 1988 tarihli kült filmi Beter Böcek (Beetlejuice)’in uzun zaman sonra devam filmi geliyor. Film eylül ayında vizyona girecek. Heyecanla beklenen filmden yeni bir fragman yayınlandı.

beetlejuice-beetlejuice

Film, ilk filmde olduğu gibi devam filminde de Tim Burton’ın imzasını taşıyor. Ayrıca ana ekip de devam filmi için yeniden bir araya geliyor. Michael Keaton, Winona Ryder ve Catherine O’Hara’nın ilk filmdeki rolleriyle geri dönüyor.  Ancak kadroya yeni bir isim daha ekleniyor. Bu isim Jenna Ortega. Ortega, filmde Winona Ryder’ın kızını canlandırıyor. Oyuncu kadrosu sadece bu isimler ile de sınırlı kalmıyor. Ekibe filmde Justin Theroux, Monica Bellucci ve Willem Dafoe de eşlik ediyor.

beetlejuice-beetlejuice

Beetlejuice Beetlejuice, ne zaman vizyona girecek?

Bu sefer filmde yaşanan bir trajedi sonrası Deetz ailesinin üç kuşağı yıllar sonra Winter River’da bir araya geliyor. Yıllar önce Beetlejuice’tan güç bela kurtulan Lydia, asi ruhlu kızının yanlışlıkla öte dünyanın kapısını aralamasıyla kendisini yine tuhaf bir boyutlararası mücadelenin tam ortasında bulması kaçınılmaz oluyor. Film için beklentiler oldukça yüksek. Çünkü bu yapımda da Burton görevi üsleniyor. 6 Eylül 2024’te vizyona girecek film hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında buluşalım…

Assassin’s Creed Shadows Ön Siparişte!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu