Kültür Sanat

Jennifer Lopez’li Atlas’tan Yeni Fragman!

Dijital dizi, film ve belgesel platformu Netflix, Jennifer Lopez'in başrolünü üstlendiği bilim-kurgu filmi Atlas'tan bir yeni fragman geldi. Film neler vadediyor?

Dijital dizi, film ve belgesel platformu Netflix, son zamanların en yüksek bütçeli yapımı filmlerden biri olan Atlas‘ı, önümüzdeki ay izleyici ile buluşturacak. Ünlü şarkıcı ve oyuncu J Lopez’in başrolünü üstlendiği bu bilim-kurgu filmi için yeni bir fragman daha yayınladı.

Jennifer Lopez’in başrolde yer aldığı yapım: Atlas!

Gelelim filmin konusuna. Film, savaşı bitirmenin tek yolunun insanlığı bitirmek olduğuna karar veren bir yapay zekânın neredeyse tüm insanlığın sonunu getirdiği distopik bir gelecekten izleyicilere sunuluyor. Yapay zekamızın adı “Harlan”. Yapay zekânın sebep olduğu yıkımdan birkaç sene sonrasında başlayan film, o günden beri Harlan’ı bulmaya çalışan ajan Atlas Shepherd (J Lopez)’ın yaşadıklarını gözler önüne seriyor. Yıkımın sebebi yapay zekayı bulmaya çalıştığı sırada başrolümüzün gemisi ücra bir gezegene düşüyor.

netflix-bilim-atlas

Pek güvenli olmayan bu gezegenden çıkış yolunu ararken heyecanlı mücadelesine bizde ekran başında ortak oluyor olacağız. Shepherd, tüm yapay zekâlardan nefret ediyor olsa da bu mücadelesinde en büyük yardımcısı Smith adlı bir yapay zekâ olması ise oldukça trajikomik kaçacak. Aralarındaki ilişkinin güven çerçevesinde mi yoksa problemli mi olacağını hep beraber göreceğiz.

netflix-bilim-atlas

Filmin başrollerinde J Lopez’e, Simu Liu ve Oscar adayı oyuncu Sterling K. Brown yer alacak. Oyuncu kadrosunda Gregory James Cohan, Abraham Popoola, Lana Parrilla ve Mark Strong oyuncu göreceğiz. Filmin yönetmen koltuğunda ise Brad Peyton oturuyor. 24 Mayıs’ta Netflix’te izleyici ile buluşacak yapımımız Atlas’tan yeni fragmanı sizin için aşağıya ekledik.

The Platform 2 Filminden ilk Görseller Geldi!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu