Donanım ve Elektronik

Redmi Buds 5A Tanıtıldı!

Teknoloji şirketi, Smart Living 2024 etkinliğinde çok uygun fiyatla satışa sunulan ANC özellikli TWS kulaklığı Redmi Buds 5A'yı tanıttı!

Teknoloji şirketi Xiaomi, Smarter Living 2024 etkinliğinde TWS kulaklık Redmi Buds 5A’yı tanıttı. Redmi Buds 5A, özellikleri ve fiyatı nedir? Detaylar için okumaya devam ediniz…

Redmi Buds 5A Özellikleri

Bahsi geçen kulaklık modeli, gövde ve silikon kulak içi tasarıma sahip. Kulaklık PX4 sertifikasına sahip. Şarj kutusu da IP54 sertifikasını almış. Ses kalitesi bakımından incelemeye başladığımızda, 12 mm dinamik bir sürücüyle donandığını görüyoruz. Gürültü kirliliğini filtrelemek için 25 dB’e kadar aktif gürültü engelleme (ANC) özelliğine bulunmakta. Ek olarak konuşmalar için kaliteyi arttıran çevresel gürültü engelleme özelliği de bulunmakta.

redmi-buds-5a

Cihazda şeffaflık modu da bulunmakta. Yani cihazı kullanan kişi müzik dinlerken çevre sesleri de duyabilecek. TWS kulaklık, 60 ms. düşük gecikme modunu da bünyesinde barındırmakta. Firmaya göre kulaklık, şarj kutusuyla birlikte 30 saate kadar kullanım ömrü sunuyor. Siyah ve beyaz renk seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulacak. Redmi Buds5A, 18 dolar fiyat etiketiyle 29 Nisan’da raflarda yerini alacak.

Samsung Galaxy C55 Tanıtıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu