Kültür Sanat

Venom Son Dans Filminden İlk Fragman!

Yeni Venom filmi "Son Dans (The Last Dance)" adını taşıyor ve ilk fragman ile afişi yayımlandı. Tom Hardy'nin başrolünde yer aldığı Venom 3, bu yıl izleyicilerle buluşacak.

Sony‘nin Spider-Man çizgi roman karakterlerine dayanan sinematik evreni, Venom haricindeki filmlerle izleyicileri hayal kırıklığına uğrattı. Venom filmleri eleştirmenler tarafından çok beğenilmese de, seyirci kitlesi tarafından ilgi gördü ve gişe hasılatları Sony’yi memnun etti. Bu nedenle, bu yıl izleyicilerle buluşacak olan Venom 3 için beklentiler oldukça yüksek.

Yakın dönemde vizyona giren Morbius ve Madame Web gibi Spider-Verse filmlerinden daha başarılı olması beklenen Venom 3 için tanıtım çalışmalarına hız veren Sony, bugün filmden ilk fragmanı ve posteri yayımladı.

venom-son-dans

Venom Son Dans, 25 Ekim 2024’te Sinemalarda!

Serinin üçüncü filmi Venom: The Last Dance adıyla geliyor. “Son Dans” ifadesi, bu filmin aynı zamanda serinin finali olacağını işaret ediyor. Tom Hardy’nin başrolünde olduğu Venom üçlemesi bu filmle sona erecek. İlk iki filmin senaristlerinden Kelly Marcel’in yönettiği Venom: The Last Dance’in oyuncu kadrosunda Tom Hardy’nin yanı sıra Juno Temple, Chiwetel Ejiofor ve Clark Backo yer alıyor.

Eddie Brock ve Venom, peşlerindeki askerlerden kaçarken, Venom’ın gezegeninden çok sayıda simbiyotun Dünya’yı istila etmek için geldiğini öğreniyor. Bu haber üzerine Eddie ve Venom, peşlerindeki askerleri bir şekilde iş birliği yapmaya ikna etmek zorunda kalıyorlar.

Redmi 13 4G Tanıtıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu