Kültür Sanat

Tomb Raider: The Legend of Lara Croft Geliyor!

Netflix, geçtiğimiz yıllarda Tomb Raider’ın anime serisinin geleceğini sevenlerine duyurmuştu. Gelmesi beklenen dizinin ilk fragmanı resmi olarak yayınlandı. İşte detaylar!

Son yıllarda Dota, League of Legends ve Castlevania gibi ünlü markalar için animasyon serileri üreten dizi,film ve belgesel içerik platformu Netflix, bu tür iş birliklerine devam ediyor. Bu kapsamda firma, geçtiğimiz dönemlerde Tomb Raider’ın anime serisini duyurmuştu. Uzun süredir beklenen serinin ilk fragmanı nihayet yayınlandı.

Tomb Raider:The Legend of Lara Croft, 10 Ekim’de seyirciyle buluşacak!

tomb-raider

TombRaider: The Legend of Lara Croft’un ilk fragmanı, Lara’nın yeni serüvenini gözler önüne seriyor. Shadow of the Tomb Raider oyununu takip eden bu dizide Lara, Croft malikanesinden çalınan güçlü bir Çin eserini ve bu hırsızlığı gerçekleştiren gizemli şahsı bulmaya çalışacak. Bu yolculukta Lara, dünyanın dört bir yanına seyahat edecek.

TombRaider anime serisinde Lara Croft’u, Marvel filmlerinde Peggy Carter karakterine hayat veren Hayley Atwell seslendirecek. Netflix’in oyun uyarlamaları arasına katılacak olan bu yapım, 10 Ekim’de izleyiciyle buluşacak.

ElevenLabs ile Ses Efektini Üret!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu