Kültür Sanat

Kübra 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Çağatay Ulusoy'un başrol olarak yer aldığı netflix dizisi Kübra'nın 2. sezonu yakında seyirci ile buluşacak. İlk fragman yayınlandı. İşte detaylar!

Allah’la iletişim halinde olduğunu iddia eden bir adamın hikayesini anlatan Kübra 2. sezonu ne zaman gelecek? Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aslıhan Malbora, Ahsen Eroğlu’nun yer aldığıdizi yeni sezonunda seyirciyi neler bekliyor? Detaylar haberimizde…

Kübra 2. sezon ne zaman yayınlanacak?

Film ,dizi ve belgesel platformu Netflix, Kübra 2. sezon fragmanını “Gücü elde ettiğinde hâlâ aynı kişi olabilecek misin? Kübra 2. sezon 6 Haziran’da sadece Netflix’te.” diyerek sevenlerine duyurdu. Dizi yeni sezonunda izleyiciye neler vadediyor diyenler için:

kubra-2-sezon

“Kübra hakkındaki gerçeğin ortaya çıkmasını inancı adına başka bir sınav olarak gören Gökhan’ın asıl mücadelesi şimdi başlamaktadır. Kendisini ‘Semavi’ yapan sarsılmaz inancının ona verdiği güçle aldığı her kararın artık bir bedeli vardır; yeni çıkmazların içinde, sadece düşman bildikleriyle değil, sevdikleriyle hatta kendisiyle de savaşması gerekecektir. Peki Gökhan, Semavi olarak yürümeyi seçtiği yolda, inancının gücüne sahip çıkıp doğru yolu bulmayı amaçlarken, Kübra ona karanlığı aydınlatmasında yardımcı olacak mıdır?” açıklaması yapıldı.

Kübra dizisi ilk sezonu 18 Ocak 2024’te izleyiciler ile buluşmuştu. İlk sezon 8 bölüm olarak yayınlanmıştı. Dizinin yönetmen koltuğunda Durul Taylan ve Yağmur Taylan oturuyor. Ek olarak senaryo ise Rana Mamatlıoğlu, Bekir Baran Sıtkı ve Murat Uyurkulak kaleminden bizlere sunuluyor.

Beetlejuice Beetlejuice’tan Bir Yeni Fragman!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu