Kültür Sanat

Beetlejuice 2’den İlk Fragman Geldi!

Sonbahar aylarında seyirci ile buluşacak Beetlejuice 2'den ilk fragman yayınlandı. Tim Burton'ın imzasını taşıyan film, 2024'te seyirci ile buluşacak. İşte detaylar!

Tim Burton’ın kült filmler arasına giren yapımı 1988 yılında çıkmış Beetlejuice (Beterböcek)’un 36 yıl sonra gelen devam filmi bu yıl sonbaharda sinemaseverler ile buluşacak. İşte detaylar!

Beetlejuice 2, 6 Eylül 2024’te sinemaseverler ile buluşacak!

PAylaşılan ilk görsellerin ardından 1 gün sonra Beetlejuice 2’nin ilk fragmanı paylaşıldı. Warner Bros. Discovery, filmden ilk fragmanı resmi olarak paylaşarak sinemaseverleri heyecanlandırdı. “Beetlejuice Beetlejuce” adını taşıyan film, yine Tim Burton’dan bizlere aktarılıyor olacak. Burton  eski formunda olmasa da bazen sevenleri için işler üremeye devam ediyor diyebiliriz. Beetlejuice 2’nin başarıyla mı yoksa hüsranla mı sonuç vereceğini hep birlikte göreceğiz.

beetlejuice-2-fragman

Beetlejuice 2’nin oyuncu kadrosunu incelediğimizde orijinal kadroya sadık kalındığını görüyoruz. Kadroda Michael Keaton, Winona Ryder ve Catherine O’Hara’nın ilk filmde olduğu gibi yer aldığını görüyoruz ve yeni bir kaç isimle karşılaşacağız. Film kadrosuna Jenna Ortega, Justin Theroux, Monica Bellucci ve Willem Dafoe. eklenmiş. Tim Burton imzalı Wednesday dizisiyle adını neredeyse tüm dünyaya duyuran Ortega, filmde Winona Ryder’ın kızını canlandırıyor olacak.

Realme 12X Resmi Olarak Tanıtıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu