Kültür Sanat

Knives Out 3’te Kimleri Göreceğimiz Belli Oldu!

Wake Up Dead Man adıyla gelecek olan Knives Out 3'ün oyuncu kadrosunda Daniel Craig'e eşlik edecek ilk isimler açıklandı. İşte detaylar!

Netflix‘in popüler film serisi Knives Out, üçüncü filmiyle sevenleri işe buluşmaya hazırlanıyor. Seyirci ile buluşmaya hazırlanan Knives Out 3, yapım tarafından hızlı gelişmeler gelmeye başladı. Gelin detaylara beraber bakalım…

Knives Out 3 kadrosunda kimler var?

Daniel Craig’in hayat verdiği dedektif Benoit Blanc serinin üçüncüsünde de merkezde olacak. Her bölümde farklı  gizemlere sürüklenen dedektif Blanc, Knives Out 3’te de yeni bir davayı çözmek için uğraşıyor olacak. Bu noktada da Daniel Cragi’in etrafında yepyeni bir oyuncu kadrosu oluşturulmaya başlanıyor. Heyecanla beklenen üçüncü filmde Craig’e eşlik edeceği açıklanan ilk isimler Andrew Scott , Cailee Spaeny  ve Josh O’Connor oldu.

knives-out-3

İlk iki filminde yıldız oyuncuları bir araya getiren geniş oyuncu kadroları kuran Knives Out serisinin, üçüncü filminde de ünlü isimlerle iş birliği yapacağı kaçınılmaz demek yanlış olmayacaktır. Kısa süre içerisinde bir kaç ünlü simanın da kadroya eklendiğini duymak pek sürpriz olmayacak diyebiliriz. Knives Out serisinin yönetmen koltuğunda olan Rian Johnson’un açıklaması ile Knives Out 3’ün “Wake Up Dead Man” adıyla 2025’te çıkacağını öğrenmiş olduk.

TEKNOFEST 2024’ü Ne Zaman Başlıyor?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu