EğlenceKültür Sanat

Venom Animasyon Filmi Yolda!

İddialara göre Marvel’ın en sevilen karakterlerinden olan Venom, Sony Pictures ve Seth Rogen işbirliği ile çalışmalara başlamış. İşte detaylar!

Spider-Man evreninin sevilen karakteri Venom, geçtiğimiz yıllarda iki farklı filmle izleyicilerin beğenisine sunulmuştu. İlgi ile karşılanıp popülerleşen karakter, yakında yeni bir proje ile sevenleri ile buluşacak.

Venom’un animasyon filmi geliyor!

Sinema ve film sektöründe yaptığı sızıntılar ile ünlenen @CanWeGetSomeToast, X platformu üzerinde yeni bir Venom projesi hakkında iddialarda bulundu. Aktardıklarına göre Sony Pictures ve Seth Rogen, +18 derecelendirmesine sahip bir animasyon filmi geliştirmek için çalışmalara başlamış durumda. Yalnız şunu belirmekte fayda var ki üzerinde çalışılan bu film, ekim ayında vizyona girecek The Last Dance’ten farklı bir yapım.

venom-animasyon-film

Kanadalı komedyen, film yapımcısı ve oyuncu Seth Rogen, komedyen tarafı ile biliniyor olsa da son zamanlarda The Boys, Gen V ve Invincible gibi başarılı yapımlarda yapımcılık rolünü üstlendi. Ayrıca Rogen, geçtiğimiz yılın başarılı animasyon filmi olan Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem yapımında da yazarlık ve yapımcılık görevini başarılı bir şekilde üstlenmişti.

Animasyon film hakkında iddiaların ortaya çıkmasının ardından, Marvel’s Spider-Man 2 oyununda Venom karakterini canlandıran Tony Todd, filmde aynı rolünü canlandırmak istediğini aktardı. Seth Rogen’in senaryosunu yazacağı konuşulan animasyon filminin hangi evrende geçeceği henüz bilinmiyor.

Marvel Rivals Duyuruldu, Ücretsiz Sunulacak!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu