Teknoloji

Galaxy Z Fold 6 Ultra Sınırlı Sayıda!

Galaxy Z serisinin premium modeli, globale tamamen açılmayabilir... İşte detaylar!

Teknoloji şirketi Samsung, Premium akıllı telefonları olan Samsung Galaxy Z Fold 6 ve Galaxy Z Flip 6, bu yaz döneminde boy göstermesi bekleniyor. Yalnızca temel modeller değil ek olarak Ultra ve FE adında iki modelin daha geleceği iddia ediliyor. Gelin detaylara beraber bakalım…

Galaxy Z Fold 6 Ultra onay aldı mı?

Şimdilerde su üstüne çıkan bilgilere göre Galaxy Z Fold 6 Ultra ”SM-F958N” model numarasını taşıyor olacak. Geçmişte gördüğümüz üzere teknoloji şirketi Samsung, 8 numara ile sonlanan model numaralarını genellikle Ultra versiyonları için tercih ediyor. Bu durumda gerçekleşen sızıntıların doğru olma ihtimali de oldukça artmakta demek yanlış olmayacaktır.

galaxy-z-fold-6-ultra

Tüm bunların yanı sıra Galaxy Z Fold 6 Ultra’nın global olarak pazarlarda görülmeyeceği sadece belirli pazarlarda satışa çıkacağı aktarıldı. Şimdilerde ortaya çıkan model numarası ise Güney Kore’ye ait. Bu da Avrupa ya da ABD pazarına çıkmama ihtimalini kuvvetlendirmekte. Cihazın özellikleri resmi olarak aktarılmadı. Ancak kısa süre önce gerçekleşen sızıntılara göre 200MP f/1.7 ana kamera, 12MP f/2.2 ultra geniş, 50MP, f/3.4, 5x periskop telefoto kamera sensörü, 6,2 inç kapak ekranı ve IP52 sertifası olması bekleniyor.

Xiaomi 5.5G’e Geçişe Hazırlanıyor!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu