PC Oyunları

Marvel Rivals Duyuruldu, Ücretsiz Sunulacak!

Marvel, Overwatch tarzı oyununun duyurusunu gerçekleştirdi. Geliştiriciliği NetEase tarafından üstlenilen Marvel Rivals, 6v6 oynanacak. İşte detaylar!

Çizgi roman ve yapım şirketi Marvel, şimdi de Overwatch tarzı bir yapım çıkarmaya hazırlandıklarını duyurdu. Geliştiriciliğini NetEase Games ve Marvel’ın yaptığı, ücretsiz olarak sunulacak Marvel Rivals’ı tanıttı. İşte detaylar!

Marvel Rivals, Overwatch ve Valorant’a meydan okuyor!

Oyun daha önce şirketin mobil oyunlarda ortaklık yaptığı NetEase Games tarafından geliştiriliyor. Oyun 6v6 PvP tarzında olacak. İncelediğimizde ilk göze çarpan nokta Valorant benzeri grafik stiline sahip olması diyebiliriz. Overwatch ve Valorant ile oynanış tarzının benzer olduğu açıkça görülüyor. Farklılıklar ne derseniz Marvel Rivals, Overwatch ve Valorant’ın aksine üçüncü şahıs görünümüne yer veriyor olacak.

marvel-rivals-duyuruldu
kaynak(www.polygon.com)

Oyun içerisinde ilk olarak Black Panther, Doctor Strange, Groot, Hulk, Iron Man, Loki, Luna Snow, Magik, Magneto, Mantis, Namor, Peni Parker, Rocket Raccoon, Scarlet Witch, Spider-Man, Storm, Star-Lord ve The Punisher karakterlerini görüyor olacağız. Ancak NetEase, sonrasında daha fazla karakterin güncellemeler ile ekleneceğini duyurdu. Marvel Games’in şimdiye kadarki en hırslı projelerinden biri olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Marvel Rivals oyunu PC platformu için geliştiriliyor.

Yapım hem Steam hem de Epic Games platformlarında ücretsiz olarak yayınlanacak.

Xiaomi 14 Ultra Türkiye’de Fiyatı Belli Oldu!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu