PC Oyunları

Palworld’ün Playstation’a Geliyor!

Geçtiğimiz aylarda Xbox ve PC oyuncularına sunulan Palworld, kısa sürede dünya çapında en popüler oyunlardan biri haline gelmişti. Sevilen oyunun PS5 sürümünün yakında çıkacağı görülüyor. İşte detaylar!

Ocak ayında Steam ve Xbox’ta erken erişime açılan Palworld, kısa sürede 2 milyon eşzamanlı oyuncuya ulaşarak Counter-Strike 2, Dota 2, Elden Ring ve Cyberpunk 2077 gibi oyunları geride bırakmayı başardı. Pokemon benzeri bir dünyada geçen bu oyun, yakında farklı platformlarda da oynanabilir hale gelebilir.

Palworld yakında PS5’e gelebilir!

Son aylarda büyük ilgi görmesinin ardından geliştirici stüdyo Pocketpair’in CEO’su, oyunun gelecekte diğer platformlara da çıkabileceğini söylemişti. Bu açıklamanın ardından Pocketpair bir süre sessiz kaldı, ancak görünüşe göre şirket büyük bir duyuru hazırlığında. Pocketpair stüdyosunda Topluluk Yöneticisi olan Bucky, X platformunda dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

palworld

Bu paylaşımda oyunun yakında Xbox ve PC platformlarına ek olarak Playstation’a da geleceği belirtildi. Oyun şu anda Xbox One’da yer aldığı için, Palworld’ün hem PS5 hem de PS4 için çıkması bekleniyor. Pocketpair henüz bu iddialar hakkında bir açıklama yapmadı, ancak önümüzdeki haftalarda oyunun PS4 ve PS5 sürümlerinin resmen duyurulması bekleniyor.

Borderlands Filmine Yeni Bakış!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu