PC Oyunları

Assassin’s Creed Shadows Ön Siparişte!

Ubisoft, yeni Assassin's Creed oyunu için ilk "sinematik" fragmanı yayınladı. İşte detaylar!

Geliştirici şirket Ubisoft, Assassin’s Creed Shadows’un ilk fragmanıyla hayranlarına serinin bir sonraki bölümüne ilk bakışı sundu. Oyuncular Feodal Japonya’ya ışınlanacak. Oyuncular, ölümcül bir şinobi suikastçısı ve güçlü efsanevi bir samuray olarak mücadele edecek.

Assassin’s Creed Shadows ile bizi neler bekliyor?

Bu bölüm 16. yüzyıl Japonya’sında geçiyor. Oyuncular, Iga Eyaletinden bir şinobi suikastçısı olan Naoe ile güçlü bir samuray olan Yasuke olarak oynayacak. Her karakter farklı oyun tarzı, ilerleme yolu, beceri, silah seçenekleri ve istatistikler sunuyor. Naoe gizlilik becerilerine odaklanırken Yasuke dövüşte üstünlük sağlayabiliyor.

assassin's-creed-shadows

Oyun direktörü Charles Benoit, “İki karakterimiz var; Samuray ve şinobi. Oyuncuların her ikisini de deneyimlemesini istiyoruz. İki karakteri tek bir karaktere sığdıramayız çünkü samuraylar ve şinobiler farklı sosyal sınıflardan gelir, farklı hayatları vardır. Bu yüzden onları birbirine karıştırmadık.” diyor.

Assassin’s Creed Shadows, 15 Kasım’da Windows PC, Apple silicon işlemcili Mac bilgisayarlar, Xbox Series X/S ve PlayStation 5’e gelmiş olacak. Oyun, şu anda Ubisoft sitesinde ve Epic Games Store’da ön siparişe açılmış durumda. Oyunun etiket fiyatı ise 1.749 TL.

Sony Xperia 1 VI Tanıtıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu