PC Oyunları

Ghost of Tsushima PC Sürümü Geliyor!

Teknoloji şirketi Sony, Ghost of Tsushima PC sürümünü resmi olarak onaylayarak, oyunun çıkış tarihini ve özelliklerini açıkladı. Gelin yakından bakalım!

Sucker Punch Productions tarafından geliştirilen Ghost of Tsushima, 2020’de PlayStation’a özel olarak çıkış yapmıştı. 2021’de çok oyunculu geliştirmeleri ve oyun içi iyileştirmeleri ile oyuncularla buluştu. Şimdi ise oyunun PC sürümü, Nixxes Software tarafından geliştiriliyor. Sony şirketinin paylaştığı bilgiler haberimizde!

Ghost of Tsushima PC Sürümü Yolda!

Oyunun PC sürümünde Iki Adası genişletmesi ve Legends co-op çok oyunculu modun yanı sıra kilitsiz kare hızı, detaylı grafik ayarları ve özelleştirilebilir fare ve klavye kontrolleri gibi oyuncuların arzu ettiği pek çok özellikle çıkışa hazırlanıyor. Oyuncuları sevindirecek en güzel detaylardan biri hassas ok atışı için uyarlanabilir tetik desteğini yer alacak.

ghost-of-tsushima-pc

Ultra geniş monitörler için optimize edildiği aktarıldı. Hatta inanması güç olsa da üçlü monitör kullanıcıları için 48.9 oranı dahil destekleniyor olacak. Geliştirici şirket Sucker Punch CEO’su Brian Fleming, oyunun PC platformuna çıkışı ile ilgili:

Nixxes’teki arkadaşlarımızın ve ortaklarımızın Ghost of Tsushima’yı PC’ye getirdiğini duyurmaktan gurur duyuyoruz! Bu, Sucker Punch için bir ilk; önceki tüm çalışmalarımız konsola özeldi, dolayısıyla heyecanlıyız. Nixxes de bu projeyi yapmak için doğru ekip. Onlar da dahil olduğunda sonuçların muhteşem olacağını biliyorduk!” dedi.

ghost-of-tsushima-pc

Oyunun resmi olarak PC platformuna çıkış tarihi 16 Mayıs 2024 olarak açıklandı. Oyun, Epic Games ve Steam’de 59.99 dolardan ön siparişe açık durumda. Şunu belirtmekte fayda var henüz sistem gereksinimleri bilinmiyor.

Xiaomi 14T Pro Göründü!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu