Kültür Sanat

Avatar The Last Airbender Dizisinden Bir Yeni Haber!

Avatar :The Last Airbender dizisinin devam sezonlarıyla alakalı açıklamalar geldi. Dizinin bitiş tarihi belli oldu. İşte detaylar!

Çizgi dizi versiyonuyla gönüllere taht kurmuş yapımın yeniden uyarlaması Avatar The Last Airbender, 22 Şubat’ta  Netflix platformunda yayınlanmaya başlamıştı. Dizinin çıkmasını merakla bekleyen izleyicilerden beğenen bir kısım olsa da beğenmeyen izleyicilerinde oranı oldukça fazla. Fakat şu durumu da dile getirmekte fayda var. Avatar, Netflix’in son dönemde en çok izlenen dizilerinden biri konumunda.

Avatar The Last Airbender 2. Sezon Onayını Aldı!

Yayına girdiği günden bugüne izlenmelerde birinciliği bırakmayan yapım, karşılaştığı ilgi yoğunluğu sebebiyle ikinci sezon içinde onay almayı başarmış oldu. Yayıncılığı üstlenen platform Netflix, diziye yeni sezon çekimleri için resmi olarak onayı vermiş olduğunu duyurdu. Şunu da belirtmek gerekir ki yalnızca ikinci sezonu değil üçüncü sezonu dahil onay almayı başardı.

Avatar The Last Airbender

Ancak bahsettiğimiz üçüncü sezon dizi için son sezon olacak. Resmi olarak yapılan açıklamayla üçüncü sezon sorası final olacak. Dizinin ilham aldığı ünlü animasyon seride yalnızca üç sezon yayınlanmıştı. Bu durumda uyarlama dizimiz de animasyonuna sadık kalıp hikayeyi üç sezon ile sınırlı tutacak. Tüm bunların yanı sıra dizinin ikinci ve üçüncü sezonları art arda hızlıca çekilecek. Bunun sebebi ise ana karakterlerin çocuk oyuncular olması ve büyümeleri diyebiliriz.

Ghost of Tsushima PC Sürümü Geliyor!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu