PC Oyunları

GeForce NOW’a (GAME+) Gelecek Oyunlar Açıklandı!

Bulut oyun servisi GeForce Now (GAME+) hizmetinin oyun kütüphanesine 5 yeni oyun ekleniyor. İşte detaylar!

Teknoloji şirketi Nvidia’nın bulut tabanlı oyun platformu GeForce Now (GAME+), daha fazla kullanıcıya ulaşmaya devam ediyor. Bu büyüme için gerçekleştirdiği hamleler kullanıcılara pek çok avantaj sağlayan hamleler demek yanlış olmayacaktır. Nvidia, GeForce Now’a eklenecek oyunları duyurdu. İşte detaylar!

GeForce Now’a (GAME+) Oyunları Neler?

Şirket Nvidia tarafından duyurulan listeye göre, GeForce Now’a eklenecek 5 yeni oyun yer almakta. Oyunlar hangileri dediğinizi duyar gibiyiz.. Oyunlar: Squad 44, Taxi Life: A City Driving Simulator, Zoria: Age of Shattering, Dragon’s Dogma 2 ve Alone in the Dark (yeni sürüm) olarak duyuruldu. Gelin bulut tabanda oynayabileceğiniz oyunların hepsine göz atalım.

geforce-now-2

Alone in the Dark (Steam), Dragon’s Dogma 2 (Steam), Squad 44,Taxi Life: A City Driving Simulator, Zoria: Age of Shattering’in yanı sıra pek çok oyun ücretsiz/ücretli olarak sunuluyor. Şu ana kadar 100’den fazlası ücretsiz olan oyun platformda bulunmakta.  Yaklaşık 1800’den fazla oyuna destek sağlayan bulut tabanlı oyun platformu GAME+ platformu aylık 200 TL ücretle kullanıcılara hizmet veriyor. Ayrıca 3 ay, 6 ay ve 12 aylık Premium paketlere şimdilik  480 TL, 950 TL ve 1.730 TL’den alınabilir durumda.

Motorola Razr 50 Ultra Göründü!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu