Teknoloji

Motorola Razr 50 Ultra Göründü!

Motorola'nın yeni katlanabilir serisinden Motorola Razr 50 Ultra, sertifikasyon sitesinde görüldü. İşte detaylar!

Motorola‘nın yeni katlanabilir telefon serisini bu yılın son çeyreğinde piyasaya çıkarmaya hazırlandığını daha önce duymuştuk. Çıkması beklenen serinin ilk telefonu Motorola Razr 50 Ultra olduğunu söyleyebilmek mümkün. Diğer bir adıyla Motorola Razr+ 2024  olarak piyasaya çıkacak olan bu cihaz kısa süre önce Rusya’nın EEC sertifikasyon sitesinde görüntülendi.

Motorola Razr 50 Ultra’nın özellikleri neler?

Akıllı telefon Rusya’nın Avrasya Ekonomik Komisyonu’nun (EEC) sertifikasyon sitesinde XT2453-1 model numarasıyla görüntülendi. Şirketin yeni akıllı cep telefonun, model numarasının Motorola Razr 40 Ultra ile benzerliğine bağlı olarak Razr 50 Ultra olduğu söylenmekte. Sertifikasyon listesine göre, marka adı ve model numarasının doğrulanması dışında cihazla ilgili teknik özellikler ile ilgili bilgi verilmemiş olduğu görülmekte.

motorola-razr-50-ultra

Fakat sistemde var olması bu yıl içerisinde çıkış yapacağına bir işaret diyebilmek mümkün. Daha önce bazı kaynaklardan gelen sızıntı bilgiye göre render görüntüsünü görme şansımız olmuştu. Katlanabilir akıllı cihazın görüntülerine göre, Samsung şirketinin çıkarmış olduğu katlanabilir akıllı telefona oldukça benzer. Renderlara göre cihaz gri renk ile kullanıcılara sunulacak. Cihazın en erken Temmuz ayında görücüye çıkması bekleniyor.

OnePlus Ace 3V, İlk Snapdragon 7+ Gen 3 Yongalı Akıllı Telefon!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu