PC Oyunları

Albion Online’a Türkçe Dil Desteği Geldi!

PC, iOS ve Android cihazlarda oynanabilen Albion Online'a Türkçe dil desteği eklendi. İşte detaylar!

Geliştiriciliğini Sandbox Interactive’in üstlendiği fantezi sandbox MMORPG oyunu olarak tanımlayabileceğimiz Albion Online’a Türkçe dil desteği sonunda eklendi. Ek olarak Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgeleri için optimize edilmiş yeni Albion Avrupa sunucusunun açılacağı resmi olarak duyurusu yapıldı.

Albion Online’a Türkçe Dil Desteği Geldi!

Avrupa sunucusuyla, bahsi geçen bölgelerdeki oyuncularına Albion dünyasında yeni bir başlangıç yapma fırsatı sunulmuş olacak. Ayrıca daha yüksek bağlantı hızları, daha iyi ping ve düşük gecikme değerleri ile bölge zamanına göre optimize edilmiş zamanlı etkinlikler oyunculara sunuluyor olacak. Amerika ve Asya’dan sonra üçüncü sunucu olarak açılan Albion Avrupa sunucusu, yeni Türkçe ve Arapça dil desteğiyle iki yeni oyun içi dil desteğini de kullanıcılarına sunuyor olacak.

albion-online

Sunucu açılışı sonrası tüm dünyadaki bölgeler dahil oyuncular tarafından ücretsiz bir şekilde indirilip oynanabilecek. Oyun tamamıyla platformlar arası  kullanılmaya devam edecek. Oyunu oynayacak kişiler bu sayede tek hesapla PC, Mac, Linux, Android ve iOS cihazlarından oyuna erişebilecekler. Oyuncular, satın alımı gerçekleştirerek 3 Nisan 2024 tarihi itibarıyla Kapalı Beta sürecine tam erişim ve Albion Doğu sunucusuna erken erişim sağlayabilecek.

Kurucu Paketleri satın alarak erişebilecek olan bu kullanıcılar ayrıca, mevcut karakteri ve lonca isimlerini koruma şansına sahip olabilecekler.  Albion Online’ı indirmek için aşağıda yer alan linke tıklayınız…

Online indirme linki

Akıncı TİHA, Sergilenmeye Başladı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu