Kültür Sanat

Venom 3 ile İlgili Detaylar Belli Oldu!

Sevenleriyle buluşması beklenen yapımın vizyon tarihi değişti. Filmin tam adı ne? Ne zaman vizyona girecek? İşte detaylar!

Sony‘nin Örümcek-Adam çizgi romanlarındaki karakterler etrafına kurduğu Spider-Verse sinematik evreni, pek başarılı oldu diyemeyiz. Şu ana kadar yapılan yapımlarda en çok Venom filmleri, finansal açıdan tatmin ediciydi demek yanlış olmayacaktır. Çıkmış olan iki yapımda eleştirmenlerden olumlu yorumlar almasa da gişede iyi sonuçlar alabilmişti. Bunun sonucunda da üçüncü film için şirket kolları sıvadı.

Venom 3 ne zaman vizyona girecek!

Şimdilerde filmin vizyon tarihinin yanı sıra tam adı da resmi olarak duyuruldu. Serinin üçüncüsü olarak karşımıza çıkacak filmin adı” Venom: The Last Dance” olacak. İsminden de anlaşılacağı üzere çıkacak olan film serinin son filmi olacak. Yani bu izleyiciler ile “Son Dans” olacak. Başrolünde Tom Hardy olan film Venom, üçüncüsü ile izleyicilerle vedalaşacak.

venom-3

Filmin yönetmen koltuğunda Kelly Marcel bulunurken, The Last Dance’in oyuncu kadrosunda göreceğimiz isimler ise şu şekilde: Tom Hardy, Juno Temple, Chiwetel Ejiofor ve Clark Backo. Üçüncü filmin konusu henüz bilinmiyor. Ana karakterimiz nelerle yüzleşecek fragmanla birlikte öğreneceğiz. Filmi merak edenler için bu yıl çıkacağını söylememiz mümkün. Sony şirketi filmin çıkış tarihini resmi olarak açıkladı. Beklenen tarihten iki hafta daha erken bir tarih olan 25 Ekim 2024’te sinemaseverler ile buluşacak.

Albion Online’a Türkçe Dil Desteği Geldi!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu