Donanım ve Elektronik

Galaxy Z Flip 6’dan Yeni Detaylar!

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Z Flip, yeni nesilde dikkat çekici yükseltmelere sahip olacak. Gelin detaylara birlikte bakalım...

Katlanabilir akıllı telefonları ile adından söz ettiren Samsung, kısa süre sonra Galaxy Z serisini yenileyecek. Ortaya çıkan iddialara göre Galaxy Z Flip 6, önceki nesile göre yükseltilmiş bir kamera sistemi ile kullanıcıya sunulacak. İşte detaylar!

Galaxy Z Flip 6’da neler olacak?

Ortaya çıkan iddialara göre Samsung, Galaxy ZFlip 6’nın prototip modellerini 50MP kamera ile test etmişti. Yeni çıkan iddialara göre geçmiş iddialar doğrulanıyor. Camera FV-5 ve Hindistan’ın BIS veri tabanlarında görüntülen Galaxy ZFlip 6, SM-F741B model numarası ile yerini alacak. Kaynaklara göre SM-F741B model numarasına sahip katlanabilir cihaz, kamera tarafında 50MP sensöre sahip olacak. Sensör sahip olduğu piksel birleştirme teknolojisi ile 12.5MP çözünürlüğünde fotoğraf çekebilecek.

galaxy-z-flip-6-3

Tüm bunların yanı sıra Galaxy ZFlip 6’da bulunan kamera sensörünün f/1.8 diyafram açıklığına, 5.4mm odak uzaklığına, EIS ve OIS teknolojilerine sahip olacağı görüntülenmekte. Geçtiğimiz yıl tanıtılan Galaxy Z Flip 5, 12MP kamera sensörüne sahipti. Bu durumda Samsung, Galaxy ZFlip 6 için ciddi bir kamera yükseltmesi getirmeyi amaç ediniyor. Cihazda kullanılacak ikinci sensörün teknik detayları ise henüz bilinmiyor.

Assassin’s Creed Shadows Ön Siparişte!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu