PC Oyunları

Final Fantasy 14 Xbox’a Geliyor!

Final Fantasy 14, sonunda Xbox'a geleceği açıklandı. Peki ne zaman çıkacak? İşte detaylar!

Square Enix ‘in geliştirdiği, çok oyunculu rol yapma oyunu Final Fantasy 14, çok uzun bir aranın ardından sonunda Xbox Series X/S’e geliyor. Açıklanana göre 21 Mart tarihinden itibaren oyun erişilebilir olacak. Gelin detaylara birlikte bakalım…

Final Fantasy 14 artık Xbox’ta !

2013’ten bu yana oyun severlerin keyfini çıkardığı oyun Final Fantasy XIV’ün pc ve playstation sonrası yeni yayıncısı Xbox oldu. Uzun süre sonra çıkış tarihi resmi olarak açıklandı. Yapılan resmi açıklamaya göre Xbox Series X ve Series S kullanıcıları, 21 Mart tarihinden oyuna erişebiliyor olacak. Tüm bunların yanı sıra Game Pass Ultimate abonelerine 21 Mart ile 19 Nisan tarihleri ​​arasında oyunun Starter Edition paketini hiçbir ek ödeme yapmadan alma seçeneğini bulunmakta.

final-fantasy-14

Fakat ücretsiz deneme süresinin 70. seviyeye ulaştığınızda sonlanacağını belirtmekte fayda var. Oyunda ilerlemek istediğinizde ise, içerisinde 1 aylık oyun süresi bulunan Starter Edition paketini satın almanız gerekiyor. Oyunun aylık abonelik ücreti ise 15 dolar civarında. Oyuna devam etmek için ayrıca Xbox Game Pass Core veya Ultimate aboneliği gerekiyor. Bunun abonelik ücreti ise aylık 550 TL.

3 Body Problem’dan Bir Yeni Fragman!

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu