Kültür Sanat

3 Body Problem’dan Bir Yeni Fragman!

Netflix'in merak uyandıran yeni bilim-kurgu dizisi 3 Body Problem'ın yeni bir fragmanı yayınlandı. Dizinin yayın tarihi ne zaman? Gelin yakından bakalım...

Netflix‘in yeni bilim kurgu yapımı 3 Body Problem dizisi için tanıtım çalışmaları hızla devam ediyor. Çıkışı yaklaşan dizi ile ilgili son bir fragman daha yayınlandı. Çinli yazar Liu Cixin’in The Three-Body Problem (Üç Cisim Problemi) adlı bilim-kurgu romanından uyarlanan dizi, geçmişle geleceğin iç içe geçtiği bir hikayeyi bize anlatıyor olacak.

3 Body Problem ne zaman yayınlanacak?

Üç Cisim Problemi isimli romanın konusuna baktığımızda, uzun yıllara ve farklı coğrafyalara yayılan karmaşık bir hikâyeyi okuyucularına aktarıyor. Gezegenimizin uzaylı bir ırkla ilk iletişime hazırlandığı gerçeklikte geçen roman, 60’lı yıllarda Çin’de yaşayan genç bir kadının aldığı kararın, günümüzde Dünya’yı bekleyen kaderi nasıl değiştirdiğini ele alıyor. Dizide halkın bu durumdan nasıl etkileneceğini ve durumu çözmeye- anlamaya çalışan bilim insanlarını ve araştırmacıları izleyeceğiz.

3-body-problem

Fragmanı ile merak uyandıran 3 Body Problem dizisini, Game of Thrones’un yaratıcıları olan David Benioff ve D.B. Weiss hazırladığını da eklemeden geçmeyelim.  Benioff ve Weiss’ın  proje yer almasından dolayı beklenti oldukça fazla. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Jovan Adepo, John Bradley, Rosalind Chao, Liam Cunningham, Eiza González, Jess Hong, Marlo Kelly, Alex Sharp, Sea Shimooka, Zine Tseng, Saamer Usmani, Benedict Wong ve Jonathan Pryce isimleri yer alıyor.

Intel Core i9-14900KS Ne zaman Gelecek?

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu