PC Oyunları

Apex Legends Yeni Sezonu 9 Mayıs’ta Yayınlandı!

Apex Legends yeni sezonu olan Arsenal yayınlandı.

Apex Legends Yeni Sezonu 9 Mayıs’ta Yayınlandı! İşte detaylar!

Oyun şirketi Electronic Art’ın yayıncılığını üstlendiği Respawn Entertaiment tarafından geliştirilmekte olan Apex Legends yeni sezonu Arsenal yayınlandı. Yeni sezona pek çok yenilikle başlayan oyun fanları ile buluştu. Yeni sezon bir önceki sezondan daha heyecanlı olacak diyebiliriz.

Apex Legends Yeni Sezonu Arsenal Yayınlandı!

Apex Legends: Arsenal’ in başrolünde “Ballistic” bulunuyor. Asıl adı August Montgomery Brinkman olan 63 yaşındaki silah ustası karakterimiz oyuna 24. sırada dahil oluyor. Bu karakterin pasif yeteneği iki yerine üç silah taşımaya olanak sağlıyor ve karakter daha fazla atış gücüne sahip olabiliyor. Üçüncü silaha Inventory ya da Character Utility Action kısımlarından ulaşılabilmekte.

Apex Legends Yeni Sezonu

Ballistic karakterinin taktik yeteneğine baktığımız zaman ise Whistler’a sahip olduğu görülüyor. Rakip oyuncuların silahlarının çabuk ısınmasına ve atış yaptıkları zaman onlara zarar olarak dönüt vermesine yarıyor. Karakterimizin en güçlü yeteneğine baktığımızda ise “Tempest” yani yanınızdaki silah arkadaşlarınıza daha hızlı şarjör doldurma daha hızlı hareket edebilme ve sonsuz mermi gibi özellikleri sunuyor.

Heyecanlı başlayan sezon 9 mayıs tarihinde PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series, Nintendo Switch PC’de EA uygulaması ve Steam’de oyun severler  ile buluştu. Peki siz yeni sezonu oynama şansını yakaladınız mı? Öyle ise yorumlarda fikir belirtmeyi unutmayın!

Sony PlayStation 5 Satışları 40 Milyona Yaklaştı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu