PC Oyunları

Mortal Kombat 1 geliyor!

Mortal Kombat 1'den ilk Fragman Yayınlandı!

Mortal Kombat 1 geliyor! Mortal Kombat1 fiyatı ne kadar olacak? Mortal Kombat1, hangi platformlara çıkacak? NetherRealms’ın geliştirip yayınladığı yeni Mortal Kombat oyunu hakkında ilk bilgiler paylaşıldı. Dövüş oyunu serisinin yeni adının Mortal Kombat 12 olmayacağı kesinleşti. Peki, Mortal Kombat1 hakkında paylaşılan başka resmi açıklamalar var mı ? İşte detaylar!

Mortal Kombat 1!

Bir dövüş oyunu olarak karşımıza ilk olarak 1992 yılında çıkan oyunun yeni versiyonun çıkışı için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Mortal Kombat1 oyunu, Xbox Series X/S, PS5, Nintendo Switch ve PC platformuna çıkış yapacağı ve Standart Edition, Premium Edition ve Kollector’s Edition olmak üzere üç sürümle yayınlanacağı söylentisi bulunuyor.

Mortal Kombat 1

Oyunun standart sürümü, PS5 ve Xbox Series X/S için 70 dolar, Switch için 60 dolar olacağı sızıntı bilgi olarak sosyal medyada dolaşan bilgiler arasında yerini alıyor. Premium sürüm, PS5 ve Xbox Series X|S için 110 dolar, Koleksiyoncu sürümü de 250 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacağının söylentisinin bulunduğunun da altını çizelim.

Oyun sahibi NetherRealm Studios, sosyal medya platformları üzerinden Mortal Kombat1’in resmî tanıtım videosunu oyunun fanları ile paylaştı. Tanıtımda oyun içi görüntüler bulunmamakta. Onun yerine adına odaklanılmış  bir fragman olması açısından çok heyecan verici olduğunu söyleyemeyiz. Ancak ilk Mortal Kombat karakterleri mi yer alacak yoksa arenaya sonradan dahil edilen karakterler olacak mı en büyük merak konusu diyebiliriz. Oyun hakkında resmi yayınlanan yeni bilgiler oldukça sizler ile paylaşacağız.

”  Apex Legends Yeni Sezonu Arsenal Yayınlandı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu