PC Oyunları

Mortal Kombat 1 Fragmanı Yayınlandı!

Mortal Kombat 1'de Kameo dövüşçüleri, bir dövüş sırasında tek bir düğmeye basarak hızlı yardım için çağrılabiliyor olacak!

Mortal Kombat 1, bu günün erken saatlerde düzenlenen Summer Game Fest’te genişletilmiş bir oynanış fragmanı yayınladı. Fragman her açıdan inanılmaz derecede şiddetli görünüyor. Hatta fragmanı Youtube üzerinden izlemek istediğinizde yaş doğrulaması yapmanız gerekiyor. Oyun, Mortal Kombat 11’in sonunda tanrılığa yükselişinin ardından Ateş Tanrısı Liu Kang tarafından yaratılan evrende yeni bir zaman çizelgesinin başlangıcı olarak yeniden başlama işlevi görüyor.

Tanınan bazı karakterler geri dönerken, hepsi yeni görünümler ve kökenler taşıyor. Örneğin Scorpion ve Sub-Zero kardeş olarak yeniden doğuyor. Mortal Kombat 1, 19 Eylül’de PC, PS5, Xbox Series S/X ve Nintendo Switch’te çıkacak.

Mortal Kombat 1 Fragmanı Yayınlandı!

Mortal Kombat 1’de bizi neler bekliyor?

Yayınlanan oynanış fragmanı, büyük ölçüde Mortal Kombat 1’den bekleyebileceğimiz tüm kanlı ve acımasız Ölümler için görsel bir vitrin görevi niteliğinde dememiz yanlış olmayacaktır. Dövüşmek için sunulan sahnelerde rustik bir Asya restoranından, tapınaklardan ve hatta Dead Island 2’dekini anımsatan pahalı bir villadan değişen arenalara kadar sürükleyici görünüyor.

Elbette ki müsabakalar her zamanki gibi zirvede.  Buz sarkıtlarının kafataslarına saplandığını, kalplerin parçalandığını ve rakibin gövdesinde delikler açan elektrik oklarını fragmanda  görebiliyoruz. Dökülen kanın ortasında, dövüşçüler sık ​​sık müttefiklerini arenadan tekrar çıkmadan önce kombonun ortasında kısa hasar patlamaları yapmaya çağırma şansı buluyorlar. Bunlar oyunun  yaratıcısı Boon’un daha ayrıntılı olarak tanımladığı yeni Kameo savaşçıları olarak karşımıza çıkıyor.

Mortal Kombat 1 Fragmanı Yayınlandı!

Ana dövüşçünüzü varsayılan kadro arasından seçtiğinizde, Mortal Kombat 1, adından da anlaşılacağı gibi, tek bir düğmeye basarak bir takım arkadaşı kamera hücresi olarak görünen tamamen farklı bir dövüşçü seti içeren ikinci bir liste ortaya çıkarıyor. Ancak, aynı anda hangi hareket düğmesine bastığınıza bağlı olarak bazı farklılıklar oluşabiliyor Örneğin, aşağı düğmesini basılı tutarken bir Kameo’yu çağırmak, diğer girişlere kıyasla farklı bir hareket gerçekleştirmelerini sağlayacaktır.

Her tuşta farklı bir giriş bizi bekliyor olacak. Oyuncuların sonsuza kadar spam göndermesini sınırlayan bir sayaç olmasına rağmen, bu karakterler istediğiniz zaman çağrılabilecek. Kameo savaşçılarının tam listesi henüz tam açıklanmamış olsa da ilk bakışta Scorpion, Sub-Zero, Sonya Blade, Jax ve Kano bu duolardan olacak gibi görünüyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu