Donanım ve Elektronik

Sony WF-1000XM5 TWS Kulaklık Tasarımı Sızdırıldı!

Sony WF-1000XM5 TWS kulak içi kulaklıkların kutudan çıkar çıkmaz çoklu bağlantı sunması bekleniyor.

Sony WF-1000XM5  kablosuz kulaklıkların, Haziran 2021’de piyasaya sürülen Sony WF-1000XM4 TWS kulaklıkların halefi olarak yakında piyasaya çıkması beklenmekte. Yakında çıkacak olan kulak içi kulaklık, muhtemelen kullanıcının rahatlığına daha fazla odaklanıyor olacak. Ayrıca önceki aile üyelerine göre daha hızlı şarj seçenekleri sunması da beklenenler arasında. Yeni bir sızıntı bilgide, iddia edilen kulaklıkların çok daha hafif ve daha hızlı şarj donanımıyla piyasaya söylentisi bulunuyor. Sızıntı kaynak ayrıca TWS kulaklıklarının iki renk seçeneğiyle geleceğini söylüyor.

Sony WF-1000XM5 TWS kulaklıkta bizi neler bekliyor?

The Walkman Blog’daki bir gönderiye göre, Sony WF-1000XM5’lerin yakında piyasaya çıkması bekleniyor ve muhtemelen önceki modellerine göre bazı önemli değişikliklerle gelecek. Paylaşılan sızıntıda alıntılanan görüntüler büyük bir tasarım revizyonuna sahip görünmese de bahsedilen özelliklerde dikkate değer bazı değişiklikler bulunuyor.

sony wf 1000xm5 tws

Yapılan sızıntı paylaşımında Sony WF-1000XM5 kulaklıklar siyah ve gümüş renk seçenekleriyle görülüyor. Bunun yanı sıra kulaklık başlıkları ve kasası, yine benzer renk gruplarında piyasaya sürülen önceki Sony WF-1000XM4 TWS kulaklıklara benzer bir tasarıma sahip. Sızıntıya göre, sözde Sony WF-1000XM5 kulaklıkların ağırlığının 5,9 gram olması bekleniyor, bu da WF-1000XM4 modelinin 7,4 gram ağırlığından önemli ölçüde daha az. Bu değişikliğe uyum sağlaması için kasanın ve kulaklıkların boyutlarının daha küçük olduğu bildiriliyor.

sony wf 1000xm5 tws

Kısa bir süre sonra çıkacak olan Sony TWS kulaklıkların toplam kullanım süresinin bir önceki modelde olduğu gibi 24 saat olması bekleniyor. Bununla beraberinde, WF-1000XM5 kulaklıkların, kasada yalnızca üç dakikalık bir şarjla bir saatlik bir dinleme süresini kullanıcıya sunduğu söyleniyor. Daha önce, aynı işlev en az beş dakikalık kutu içi şarj gerektiriyordu.

Apple Vision Pro Ekran Yenileme Hızı WWDC 2023’te Açıklandı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu