PC Oyunları

Star Wars Outlaws Fragmanı Yayınlandı! 2024’te Oyun severlerle!

Esas olarak hareketli şehirler, uçsuz bucaksız bir açık dünya ve gemiye pilotluk yaptığınız uzayda geçiyor.

Star Wars Outlaws’ın oynanış fragmanı yayınlandı. Oyundan bahsetmemiz gerekirse Ubisoft Massive’in çok çok uzaklardaki bir galaksiden orijinal bir hikayeye dayanan yeni açık dünya aksiyon oyunu olarak aktarmamız yanlış olmayacaktır. Ubisoft Forward Live etkinliği sırasında yayıncı, Ubisoft markasıyla eşanlamlı hale gelen sürükleyici haritalarını sergilemenin yanı sıra hikayesi ve karakterleri hakkında bazı önemli ayrıntıları aktardı.

Şirket içi Massive Entertainment, İmparatorluk kontrolünü galaksi genelinde kademeli olarak genişletirken, oyuncuların Outer Rim’de galaksiler arası bir soygun planlamasını sağlayan oyunun geliştirilmesine öncülük ediyor. Star Wars Outlaws ilk olarak 11 Haziran’da Xbox Games Showcase’de duyuruldu. Oyunun 2024’te PC, PS5 ve Xbox Series S/X’te piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Star Wars Outlaws Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

Oyun oynanış görüntüleri, inanılmaz derecede tüylü bir uzaylı olan Nix’in kaya şeklindeki bir eseri çalıp kafasına bir ödül konan kurnaz bir alçak olan suç ortağı Kay Vess’e (Humberly González) teslim etmesiyle başlıyor. Bir Ubisoft basın toplantısında, Star Wars Outlaws’ın kreatif direktörü Julian Gerighty, ikisinin ayrılmaz yol arkadaşları olduğunu ve hayatta kalmak için birbirlerinin becerilerine güvendiklerini dinleyenlere aktarmıştı. Star Wars Jedi: Survivor’daki BD-1 droidine biraz benzeyen araçta, Nix’e belirli düğmelere basması veya düşmanların dikkatini dağıtacak eylemler gerçekleştirmesi için komut verebilirsiniz.

Star Wars Outlaws

Oynanış, büyük ölçüde, Kay’in düşmanları sersemletmesine veya kalkanları parçalamak için ağır hasar vermesine izin veren çeşitli blaster modülleri arasında geçiş yaptığı ve kısa süre sonra topyekun bir çatışmaya dönüşen gizli bir görevi gösteriyor. Blaster onun birincil silahı olsa da, düşmanları kısa sürede halletmek için sık sık ortalıkta duran rastgele silahları envantere ekleyerek kullanabiliyor.

Star Wars Outlaws , Star Wars: The Empire Strikes Back ve Star Wars: Return of the Jedi filmleri arasında geçen, Kay ve Nix’i riskli sözleşmeler yapmak ve suç örgütleriyle karmaşık ilişkileri yönetmek için yeraltı dünyasında bir yolculuğa çıkaran orijinal hikayeden alınan bir olay örgüsü olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda galaksideki en büyük soygunu gerçekleştirmek ise göreviniz. Kullanılan araç oyuncuları A noktasından B noktasına götürmenin yanı sıra, düşmanlardan kaçmak veya hedefe daha hızlı ulaşmak için kısa bir hız patlaması sağlayan nitro güçlendirici ile donatılmış olarak geliyor.

Kreatif direktör Julian Gerighty, “Oyunumuzda, Outer Rim boyunca bir dizi farklı durum, ödüllendirici buluntu, etkileyici hikayeler ve oyun çeşitliliği sunan farklı konumları keşfederken bir fırsatlar galaksisini keşfetme fırsatı elde edeceksiniz” diyor. Star Wars Outlaws büyük ölçüde üç temel deneyime yayılacak: NPC’ler ile dolu yoğun şehirler, keşif için geniş açık dünya ortamları ve yoğun kavgalara gireceğiniz hatta hiper uzayda seyahat edeceğiniz bir ortamı sunuyor. Kay için “özgürlük” anlamına gelen ve onun sonunda kaçıp bu yolculuğa çıkmasını sağlayan şey, kendi geminiz olan Trailblazer’ın pilotluğunu yapacaksınız.

Mortal Kombat 1 Fragmanı Yayınlandı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu