Kültür Sanat

Black Mirror 6. Sezonunun Resmi Fragmanı Yayınlandı!

Netflix'in efsane dizisi Black Mirror 6. sezon fragmanı sevenleri ile paylaşıldı.

Black Mirror 6. sezonuna ait merak uyandıran fragmanı ve detayları haberimizde.

Netflix’in Black Mirror adındaki efsane dizisinin 6. sezonuna ait resmi fragmanını yayınladı. Kült dizinin uzun süredir beklenen yeni sezon bölümleri 15 Haziran günü tüm dünyada Netflix izleyicileriyle ve fanları ile buluşacak. Yeni sezon için geri sayımda sonlara yaklaşırken, yayınlanacak yeni sezon bölümlerinde izleyicileri nelerin bekliyor olduğu konusunda bilgiler paylaşıldı.

Netflix tarafından yapılan açıklamada dizinin yeni sezonu şu şekilde aktarılıyor: “Charlie Brooker’ın uzun zamandır beklenen, her bölümüyle çığır açan, karanlık ve satirik antoloji dizisi geri dönüyor. Black Mirror’ın altıncı sezonu, tüm sezonların içinde en sürprizli, en sınıflandırılamaz ve en beklenmedik olanı.”

Black Mirror’ın yeni sezonunun oyuncu kadrosu da sevenlerini heyecanlandırıyor: Aaron Paul, Anjana Vasan, Annie Murphy, Auden Thornton, Ben Barnes, Clara Rugaard, Daniel Portman, Danny Ramirez, Himesh Patel, John Hannah, Josh Hartnett, Kate Mara, Michael Cera, Monica Dolan, Myha’la Herrold, Paapa Essiedu, Rob Delaney, Rory Culkin, Salma Hayek Pinault, Samuel Blenkin, Zazie Beetz’in oynadığı bir sezon bizi bekliyor.

Black Mirror 6. sezonda bizi neler bekliyor? 

Black Mirror 6. Sezonu

Black Mirror’ın yeni sezonunda beş bölüm izleyicilerin beğenisine sunulacak. Yayıncı platform Netflix, Black Mirror’ın yeni bölümlerini şu şekilde özetliyor:

Joan İğrenç Biri

Sıradan bir kadın, hayatının global bir dijital platform tarafından prestijli bir drama dizisine uyarlandığını öğrenince neye uğradığını şaşırır – dizide kendisini Hollywood’un ünlü isimlerinden Salma Hayek canlandırmaktadır.

Loch Henry

Genç bir çift doğa belgeseli çekmek için durgun bir İskoç kasabasına gider – ancak tarihin şok edici olaylarına yer veren bir yerel hikayenin cazibesine kapılır.

Beyond The Sea

Alternatif bir dünyanın 1969 yılında, yüksek teknoloji gerektiren riskli bir görev üstlenmiş iki adam akıl almaz bir trajedinin sonuçlarıyla mücadele eder.

Mazey Day

Sorunlu bir genç yıldız, dahil olduğu vur kaç olayının sonuçlarıyla uğraşırken paparazzi tarafından takip edilir.

Şeytan 79

1979, Kuzey İngiltere. Silik bir satış danışmanı bir felaketi önlemek için korkunç şeyler yapması gerektiğine ikna edilir.

” Aktris ”  Yayında! Disney Plus’ın Yeni Türk Dizisi!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu