Mobil Oyun

PUBG Mobile 2.6 Güncellemesiyle Yeni Bir Ortaklık Açıkladı!

PUBG Mobile 2.6 güncellemesiyle İtalyan motosiklet şirketi Ducati ile anlaştığını açıkladı.

PUBG Mobile 2.6 ile Ducati işbirliği oluşturdu. İşte detaylar.

Günümüzün en popüler mobil oyunlarından birisi olan PUBG Mobile, İtalyan motosiklet üreticisi Ducati şirketi ile yeni bir anlaşmaya imza attıklarını duyurdu. Bu anlaşma oyunun 2.6 güncellemesinin bir parçası olarak başladı ve 15 Haziran gününe kadar devam edeceği duyuruldu. Anlaşma sonrası oyun şirketi oyuncularına Ducati Panigale V4 S’yi Ducati Kırmızısı imza görünümünün yanı sıra Gölge Hayalet, Kızıl Fırtına ve Kırmızı Şimşek dahil olmak üzere üç ek renk şeması kullanabiliyor olacaklar. Tüm bunların beraberinde oyuncular profesyonel birer Ducati yarışçısı olmalarını sağlamak için pek çok ekipmanı da oyunculara sunacak.

PUBG Mobile 2.6 Güncellemesiyle Yeni Bir Ortaklık Açıkladı!

Panigale V4 S, Ducati serisindeki mükemmel supersport motosikletin daha rafine versiyonu ve yarış dünyasından üretim motosikletlerine kadar sürekli bilgi ve teknoloji gelişiminin en tepe noktası olarak kabul edilir. Panigale V4 S, her türden sürücüye daha fazla heyecan sunmak için her yıl geliştirilmekte ve pistte en hızlı olmak için her ayrıntısıyla tasarlanan bir modeldir diyebiliriz.

PUBG Mobile 2.6 Güncellemesi

Ducati Panigale V4 S’in oyun içine aktarılmasının ardından, oyuncular Kırmızı Fırtına Kask, Ducati Sport C2 Pantolon, Ducati Speed Evo C2 Ceket, Ducati Corse City C2 Bot, Ducati Kapüşonlu Sweatshirt ve Kırmızı Şimşek Sırt Çantası gibi Ducati’den ilham alan ekipmanlarla bu keyifli sürüşe hazırlanabilme şansına erişiyorlar. Tencent Games PUBG Mobile Yayıncılık Başkanı Vincent Wang, “Ducati’nin Panigale V4 S modelini ve Ducati temalı ekipmanları PUBG Mobile’da oyuncuların beğenisine sunduğumuz için çok heyecanlıyız. Ducati’nin mükemmelliğe olan bağlılığı oyunumuz ile mükemmel bir uyum yakaladı.”

“Araçlardaki kusursuz İtalyan tasarımı, şık zarafetleri ve katıksız güçleriyle birleştiğinde oyuncuların kendilerini harika hissetmelerini sağlayacak” diyor. Ducati Lisanslama, Mağazacılık ve Kurumsal Sponsorluk Başkanı Alessandro Cicognani ise “PUBG Mobile oyuncularının Ducati Panigale V4 S’yi tüm güzelliğiyle deneyimlemesi için sabırsızlanıyoruz. Oyunculara en sevdikleri oyunun içinde, en üst düzey supersport motosikleti deneyimleme şansı vermek ve oyun ekibiyle iş birliği yapmak mutluluk duyduğumuz bir şey. Panigale’nin oyuncular üzerinde kalıcı bir etki yaratacağını umuyoruz” diyerek durumu özetliyor.

Spider-Man Across the Spider-Verse 1 Haziran’da Hindistan’da Gösterime Girecek!

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu