Mobil Oyun

PUBG Mobile 2023 Ramazan Etkinlikleri Başladı!

PUBG Mobile 2023 Ramazan Etkinlikleri bu yılda geleneği bozmadı.

PUBG Mobile 2023 Ramazan Etkinlikleri Başladı! İşte detaylar.

Mobil oyunlar son yıllar da revaçta. Bunlardan biri olan çok oyunculu savaş oyunu PUBG: Battlegrounds, Krafton Games Union tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir oyun olarak oyun severlerin karşısına çıkıyor. Oyun içerisinde, yüz kişiye yakın oyuncunun büyük bir harita üzerinde birbirleri ile savaşarak hayatta kalma mücadelesi sergiledikleri bir oyun olarak tanımlamamız yanlış olmayacaktır. Oyunda tek başınıza , iki veya dört kişilik takımlar halinde ya da tek başınıza arkadaşlarınız olmadan dört kişilik ekiplere meydan okuyabiliyorsunuz.

PUBG Mobile 2023 Ramazan Etkinlikleri

PUBG MOBİLE oyununda gruplara tek başına katılmayı tercih eden oyuncular, bir takıma rastgele biçimde yerleştirilmektedir. Her halükarda oyuncuysanız ya takım olarak hayatta kalan olmalı ya da tek başınıza yaşayan son oyuncu olarak oyunda bulunmalısınız, oyunu kazanmanın yolunun bu olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bir takımın kazanması için sadece tek bir oyuncunun hayatta kalması da yeterli olduğunun altını çizelim.

Oyunun ortalama olarak tur süresi 30 dakikadır. Oyunu sonunda ise oyuncular takımlarından kaç kişinin hayatta kaldığı, kaç oyuncuyu etkisiz hale getirdikleri ve diğer oyuncularla mücadelelerinde verdikleri hasar puanıyla oyun içi para birimi ile ödüllerini kazanmaktalar. Fakat yalnızca kazanan taraf için değil turda bulunan tüm oyuncular için geçerlidir. Oyunda kazandığınız para biriminin adı ise UC olarak geçmekte.

PUBG Mobile 2023

Mobil oyun şirketi islam dünyasını unutmayıp müslüman oyuncuları için bu yıl da Ramazan ayı özel etkinliği başlattı. PUBG Mobile 2023 Ramazan Sahur Akşamı etkinlikleri adı verdikleri bu dönemi oyunun geliştiricileri sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşım ile oyuncuları ile paylaştı.

PUBG Mobile 2023 Ramazan Sahur Akşamı Etkinliği içeriği ise oyuncular ramazan ayı süresince haftanın 2 günü ve hafta sonu 1 gün olmak üzere PUBG Mobile Discord sunucusu üzerinden yayıncılar ile odalara girip oyun içi UC ve sürpriz ödüller kazanma şansı yakalama fırsatı bulacak. Etkinlik süresi ise sahur ya da iftar vaktine kadar devam edecek.

 

Call of Duty Mobile 29 Mart’ta Geliyor!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu