Mobil Oyun

Call of Duty Mobile 29 Mart’ta Geliyor!

Call of Duty Mobile sezon başlangıç tarihi açıklandı!

Call of Duty Mobile 29 Mart’ta Geliyor! İşte paylaşılan detaylar.

Serinin mobil sürümü olan Call of Duty Mobile 2023 yılı 3. sezonu olarak karşımıza çıkacak “Hücum”, öfke ve stres atmak isteyen tüm oyuncularına bunu vaat etmekte. 29 Mart tarihinde yayına gireceği açıklanan oyunu yeni sezonunda “Hücum” isimli yeni bir çok oyunculu haritasını bunun yanı sıra yeni eğitim alanını, yeni işlevsel silahlar ve daha pek çok yeni içeriği oyuna ekleyeceklerini açıkladılar.

Call of Duty Mobile Yeni Sezonunda Neler Olacak?

2023 yılı üçüncü sezon olarak karşımıza çıkan ” Hücum ” ile oyuncular yeni savaş biletlerini alıyorlar. Ayrıca Rivas-Neon ve Kara Dalga gibi operatörlerin yanı sıra HDR kesin nişancı tüfeği, bombacı robot skor serisi, yeni silah tasarımları, profil kartları, tılsımlar, oyun içi puanlar ve sezon süresince eklenmeye devam edecek daha fazla içeriği kazanma fırsatı yakalayabileceksiniz. Haydi gelin yeni sezonla beraber gelen tüm yeni içerik ve güncellemelere bakalım.

  • Yeni Silah ve Eklentiler: Öncelikli olarak Call of Duty Modern Warfare’ de yer alan bir VLK keskin nişancı tüfeği olarak geçen HDR’ yi elde edin. Ya da CR56 saldırı tüfeği için yeni GRD-11 eklentisine sahip olmalısınız.

Call of Duty Mobile

  • Yeni Çok Oyunculu Harita: “Hücum” : Call of Duty: Black Ops II ‘de bulunan Hücum haritası, ticari bir paintball tesisinde geçmekte. Fakat bu noktada artık oyuncular paintball silahının yerine gerçek silahlar ile hünerlerini gösterecekler.
  • Güvenli Ev Sistemi ve Skor Serisi: Oyuncu arkadaşlarınızın güvenli evlerin nasıl şekillendirmekte olduklarını inceleyebilir ya da hayranların en çok tutkunu olduğu skor serisi Bombacı Robot’u kullanarak onlara uzaktan kumandayı kullanarak saldırı gerçekleştirebileceksiniz.

Bu sezon oyun içerisinde özel mücadelelere, pek çok çekilişe, oyun içi mağaza güncellemesine, oyun içi güncellemelere ve geliştirmelere şahit olacağımızı oyunun yayıncı şirketi söz veriyor. Bizde pek çok oyun sever gibi heyecanla gelişmeleri bekliyor ve takip diyoruz.

EA Battlefield 1943, Bad Company 1 ve 2’yi Nisan Ayında Çevrimiçi Mağazalardan Kaldırıyor!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu