Mobil OyunEğlence

eFootball 2023’ün Mobil Versiyonu 600 Milyon İndirme !

eFootball 2023’ün "Mobil Versiyonu 600 milyon" indirmeyi geçtiği görüldü.

eFootball 2023’ün Mobil Versiyonu 600 Milyon İndirme ! İşte Detaylar.

Oyun şirketi Konami, eFootball 2023″ün mobil sürümünün dünya çapında 600 milyon indirmeyi aşmasını kutlama amacıyla oyunun konsol ve mobil sürümlerinde çeşitli kampanya ve etkinlikler düzenleyeceğini bugün açıkladı. Aktif oyuncuların bu sezonki başarılarını yansıtan yeni kart teması Show Time bugün itibarıyla oyuna eklendiğini gören oyuncularını heyecanlandırdı. Bu süre zarfında giriş yapan tüm kullanıcılar da “Show Time” Neymar Jr.’ın sahibi olacaklarını ekleyelim.

Ayrıca, oyuna her gün giriş yaparak oyun içinde yeni futbolcular edinmek için gerekli olan eFootball jetonları kazanılabilme imkanı sunuyor. 28 gün boyunca (2 Mart – 30 Mart 2023) günde 10 eFootball jetonu oyuncuları bekliyor olacak. Oyuncular kazandıkları ödüllerle daha sonra oyun içindeki çeşitli etkinliklere katılabilecek ve futbolcularını kendi “Rüya Takımlarını” güçlendirmek için eğiterek ödüllerden yararlanabilme imkanı bulacaklar.eFootball 2023

eFootball 2023 Ekstra Şans Sunacak!

Oyunu oynamakta olan oyuncular belirli etkinlik dönemlerinde Neymar Jr. veya Lionel Messi kullanarak gol atabilirlerse, eFootball jetonları, Oyun Puanları ve 10.000 Exp kazanabilecekler. Neymar Jr. dönemi 2 – 16 Mart, Lionel Messi etkinliği ise 16 – 30 Mart tarihleri arasında olacağının altını çizelim.Oyun severler Rüya Takımlarını oluşturmalarına yardımcı olacak eFootball coin’lerini indirimli şekilde alabilme imkanını da bu süreçte yakalayacaklar.

Buna ek olarak, 2 Mart’tan 9 Mart’a kadar, “Show Time” kart teması “Olağanüstü Bitiş” (Phenomenal Finishing) olacağı da duyuruldu. Bu oyuncuların manevra yapmak için kötü bir konumda olsalar dahi güçlü ve isabetli atış yapmalarını sağlayan bir özellik. “Fortress” (“Kale), “Momentum Dribling” (“Hızlı Top Sürme”) ve “Game-changing Pass ” (“Oyunun Kaderini Değiştiren Pas”) gibi yeni beceriler gelecekte Show Time’da mevcut olacağını ekleyelim.

“The Wolf Among Us 2 Ne Zaman Çıkacak?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu