EğlencePC Oyunları

Baldur’s Gate 3, Hemen Zamlandı!

Baldur's Gate 3, PS Store'a çıktığı gibi zamlandı. İşte detaylar!

Oyunun yapımını üstlenen Larian Studios’un aynı zamanda geliştirdiği sıra tabanlı oyun Baldur’s Gate 3, kısa süre içinde bu yılın en iyileri arasına girmeyi başardı. Playstation kullanıcılarına sunulan yapım, çıktığı gün PS Store’da zama uğradı.

Baldur’s Gate 3

Oyunu hiç duymadıysanız kısaca Baldur’s Gate 3, özellikle Dungeons & Dragons hayranları ve türkçe dil desteği ile olumlu yorumlar ile övgüye uğramıştı. Geçtiğimiz Ağustos ayında PC kullanıcılarına sunulan sürümü ise, Metacritic üzerinden 96 puan alarak ”2023’ün en iyi PC oyunu” başarısını elde etmişti.

Baldur's Gate 3, Hemen Zamlandı!

Şimdilerde ise Playstation kullanıcılarına sunulan bu yapım beraberinde zammı da kullanıcılara sundu. Oyunun  fiyatında yüzde 80’e yakın bir zam gerçekleştirildi. Oyunun çıkışından önce PS Store’da kullanıcılara  uygun fiyatla listelenmişti. Listeye göre oyun severler, 699 TL’den başlayan fiyatlar ile sahip olmak mümkündü.

Şimdi ise fiyat güncellemesinden hemen sonra oyunun standart sürümü 699 TL’den 1.249 TL’ye, Deluxe sürümü ise 799 TL’den 1.439 TL’ye çıkarıldı. Şunu eklemek gerekir ki oyunun PC sürümü yalnızca 799 TL. Tüm bunların yanı sıra Baldur’s Gate 3 oyunundan bağımsız PS Store oyunlarının pek çoğunda bir fiyat artışı bulunuyor.

Arcane 2. Sezonu Ne Zaman Gelecek?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu