Kültür Sanat

Arcane 2. Sezonu Ne Zaman Gelecek?

2024 yılının kış mevsiminde sevenleri ile buluşacak! İşte detaylar!

League of Legends oyununun spin-off serisi Arcane, 2024 yılında ikinci sezonuyla geri döneceği duyurusu yapıldı.  Bu haber sonrası serinin hayranlarının heyecanlı bekleyişi başladı. Serinin ilk sezonu, animasyon estetiği ve duygusal hikaye anlatımıyla büyük beğeni toplamıştı. Bunun yanı sıra 2022’de Üstün Animasyon Yapımı Emmy Ödülü’ne layık görülmüştü.

Arcane 2. Sezonu Yakında Sevenleri ile Buluşuyor!

Kasım 2021’de, 2. sezona yani yapımın ilk sezonunun hemen ardından yeşil ışık verilip çalışmalara başlanmıştı. O tarihten bu yana hem oyun geliştiricisi hem de dizinin yapım şirketi olan Riot Games, yapım konusunda sessiz kalmayı tercih etti.

Arcane 2. Sezonu Ne Zaman Gelecek?

Riot Games’in CEO’su Nicolo Laurent bir röportajında , “Çin’e uçuşumdan önce 2. Sezonun üçüncü bölümünü izledim, bu yüzden bu konuda ilerleme kaydediyoruz” dedi.  Açıklamasına ek olarak “Birincisi, kaliteyi siz de biz de istiyoruz. Sadece acele etmek istemiyoruz ve bu da zaman alıyor. İşte beklemenizin en iyi sebebi bu.

Ütopik bir bölgede baskı gören bir yeraltı şehri olan Zaun’da geçen Arcaneefsanevi iki League of Legends şampiyonunun hikayesini ve onların birbirinden ayrılmasına neden olan gücün hikayesini izleyiciye sunuyor.

Starfield, 248.000’den Fazla Oyuncu Sayısıyla Zirvede!

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu