Donanım ve Elektronik

Boat Wave Elevate Fiyat ve Özellikleri

Boat Wave Elevate "Gri", "Siyah", "Yeşil" ve "Turuncu" renk seçeneklerine sahip.

Boat Wave Elevate akıllı saat, Apple Watch Ultra’ya çok benzeyen tasarımıyla görenleri şaşırttı. Boat akıllı saati, 500 nit’e kadar en yüksek parlaklık sunduğu söylenen 1,96 inç HD ekrana sahip. Bluetooth arama desteğinin yanı sıra kullanıcı eklemede 20 kişiye kadar kaydetmeye imkan tanıyor. Cihazda dikkat çeken diğer şey ise Apple Watch Ultra benzeri bir kayışı bulunması.

Boat Wave Elevate teknik özellikleri neler?

Boat Wave Elevate akıllı saat kullanıcısına, 500 nite kadar parlaklık sunan 1,96 inç HD (240×292 piksel) ekrana sahip. Ayrıca cihaz ile doğrudan telefon araması yapmasına imkan sunan bluetooth aramasını desteklemekte. Saatte ayrıca dahili bir mikrofon ve hoparlörü bulunuyor. Ayrıca kullanıcıların 20’ye kadar kişi kaydetmesi mümkün.

boat-wave-elevate

Akıllı saat SpO2 izleme, kalp atış hızı sensörleri ve uyku izleme gibi sağlık izleme özellikleri de sunuyor. Boat Wave Elevate ayrıca günlük aktivite takip cihazı ve hareketsiz hatırlatmaların yanı sıra 50’den fazla spor moduna da sahip. Akıllı saat ayrıca toz ve suya dayanıklılık açısından IP67 belgesine de sahip. Bu akıllı saat yoğun kullanımda beş güne kadar, Bluetooth araması etkinken ise iki güne kadar kullanım ömrüne sahip.

Xiaomi 13T Pro Özellikleri Sızdırıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu