Donanım ve Elektronik

Huawei Watch GT 4 Serisi Ne Zaman Tanıtılacak?

Huawei Watch GT 4 serisi 4 farklı model numarası ile görüntülendi.

Teknoloji şirketi Huawei 14 Eylül’de Barselona’da bir lansman etkinliği yapacağını duyurmuştu. Huawei Watch GT 4 modelinin bu lansmanda tanıtılması bekleniyor. Lansman duyurusu için hazırlanan tanıtım posterindeki saat kadranı, yeni ürünün tanıtımı da bu etkinlikte olabilir dedirtti.

Huawei Watch GT 4

Teknoloji şirketi Huawei, Apple’ın ‘Wonderlust’ etkinliğinden hemen sonra 14 Eylül’de gerçekleştireceği Barselona ‘Giyilebilir Strateji ve Yeni Ürünler Lansmanı’ etkinliğine ev sahipliği yapacağını duyurdu. Şirket, etkinlikte piyasaya servis edeceği akıllı teknolojileri hakkında herhangi bir açıklama yapmamış olsa da, resmi tanıtım afişinde bir akıllı saat duyurusunun ima edildiği bir saat kadranı görseli yayınladı.

/teknoloji/donanim-ve-elektronik/huawei-watch-gt-4/

HuaweiWatch GT 4 serisinin Bluetooth SIG sertifikasyon sitesinde dört model numarasıyla görüntülendiği tespit edildi. Bunlar; HuaweiWatch GT 4 (PNX-B19), Huawei Watch H5546 (PNX-B19B ), Huawei Qingyun H5546 (PNX-B19B) ve HuaweiWatch GT 4 (AR-B19). Serinin iddia edilen temel versiyonu, Ekim 2021’de piyasaya sürülen HuaweiWatch GT 3’ün halefi olacak. Watch GT 3, 32 MB RAM ve 4 GB dahili depolama sunmaktaydı.

Boat Wave Elevate Fiyat ve Özellikleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu