PC Oyunları

Starfield, 248.000’den Fazla Oyuncu Sayısıyla Zirvede!

Platformda en çok oynanan oyunlar arasında zirveye oynuyor. İşte detaylar!

Starfield resmi olarak 6 Eylül’de yayınlanacak. Ancak oyun platformu Steam’de rekorlar kırmaya şimdiden başladı bile.

Starfield rekora koşuyor!

Normal yayın tarihinden önce betası ile erken erişime açılan oyun, eşzamanlı oyuncu sayısında steam platformunda rekor kırdı. Starfield’ın Premium Sürüm Yükseltmesi şu anda dünya çapındaki Microsoft mağazalarında en çok satan ürün ve yalnızca Game Pass abonelerine açık durumda.

Starfield, 248.000'den Fazla Oyuncu Sayısıyla Zirvede!

Etkileyici satış rakamlarına ek olarak dünyanın dört bir yanındaki oyuncular oyunun sınırlarını deniyor. Oyuncular saatlerce uzayda uçarak gemilerini manuel olarak gezegenlere indirmeye çalışıyorlar, ancak sadece uzun süre geçirip boşlukla karşılaşıyorlar. Tüm bunların yanı sıra oyun, uzayda özgürce dolaşmanıza izin vermek yerine sizi hızlı seyahat etmeye ve yeni güneş sistemlerine veya gezegenlere doğru bükülmeye zorlamakta demek yanlış olmayacaktır.

Starfield, 248.000'den Fazla Oyuncu Sayısıyla Zirvede!

Keşifteki sınırlamalarına rağmen bu oyun, oyun severler tarafından sevgi ve ilgi ile karşılandı.  PC sürümünde yüzde 88 Metacritic puanı alırken, Xbox Series S/X için 86 puan kazandı. Yönetmen Todd Howard’a göre oyun, en iyi şekilde “Bethesda’nın 25 yıl içindeki ilk yeni evreni olup sizi 2330 uzayı, gezegenlerini ve sakinlerini keşfetmek için fütüristik bir yolculuğa çıkarıyor.”

Starfield, Premium Sürüme sahip olanlar için erişimde ancak; üyeliği olmayan kullanıcılar için oyun 6 Eylül’de dünya çapında PC, Xbox Series S/X ve Xbox Game Pass’ta olacak.

PS Plus 12 Aylık Aboneliklerde Fiyatlar Yenilendi!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu