PC Oyunları

PS Plus 12 Aylık Aboneliklerde Fiyatlar Yenilendi!

Bu ay PS Plus'a gelen üç ücretsiz oyuna sahip olabiliyor.

PS Plus yakında fiyat artışına gideceğini duyurdu. Teknoloji şirketi Sony, 6 Eylül’den itibaren yıllık PS Plus aboneliklerinin fiyatlarının tamamında artırma planları olduğunu açıkladı. Duyuruyu şirket yeni ücretsiz oyunların listelendiği aylık blog gönderisinin altında paylaşarak kullanıcılarına duyurdu.

PS Plus 12 Aylık Abonelikleri Ne Kadar Olacak?

Temel PSPlus Essential planının fiyatı 12 aylık abonelik için 79,99 ABD Doları olacak. Ancak bölgesel fiyatlandırma nedeniyle Türkiye’de fiyatlar daha cüzi olabilir. Paylaşılan blog gönderisinde, “Bu fiyat ayarlaması, PlayStation Plus abonelik hizmetinize yüksek kaliteli oyunlar ve katma değerli avantajlar sunmaya devam etmemizi sağlayacak” ifadeleri kullanılmış. Bir yıllık, bir aylık veya üç aylık planları satın alabilmek mümkün.

PS Plus Essential 12 aylık abonelik

79,99 ABD Doları/ 71,99 Avro

PS Plus Ekstra 12 aylık abonelik

134,99 ABD Doları/ 125,99 Avro

PS Plus Premium/Deluxe 12 aylık abonelik

159,99 ABD Doları/ 151,99 Avro

PS Plus 12 Aylık Aboneliklerde Fiyatlar Yenilendi!

Zaten 12 aylık bir plana sahipseniz fiyat değişiklikleri, 6 Kasım veya sonrasında gerçekleşecek olan bir sonraki yenileme tarihine kadar geçerli olmayacak. Şunu unutmamalısınız ki mevcut üyelikte bu tarih veya sonrasında yapılan herhangi bir değişiklik de geçerli sayılacaktır. 6 Eylül (yükseltme, düşürme veya ek süre satın alma gibi) yeni fiyatlar geçerli olacaktır.

Şirket Sony, daha yüksek seviyeli PSPlus aboneliği, yeni oyunları bir veya iki saat boyunca denemenize izin vermekte. Ancak her ay sunduğu ücretsiz oyunlar son aylarda eksik servis edilmekteydi. 5 Eylül’den itibaren tüm PSPlus üyeleri yeni Saints Row oyununu ücretsiz olarak indirme şansı yakalayabilecekler. Ayrıca Deep Silver’ın Santo Ileso’nun kurgusal çorak topraklarında geçen, sıra dışı karakterlerle, neonlarla dolu yerel ayarlarla dolu sokak suçları serisinin yeniden servis edilmesi beklenmekte.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu