Kültür SanatEğlence

The Marvels Fragmanı Yayınlandı! 2023 Yılı Sonunda Sinemalarda!

The Marvels Fragmanı sinema severlere sunuldu.

The Marvels Fragmanı Yayınlandı! Merakla beklenen filmin ilk fragmanı Marvel evreni takipçilerini heyecanlandırmış görünüyor. İşte Detaylar.

Marvel Studios‘un bu yıl Kasım ayında çıkartacağını duyurduğu, büyük merakla beklenen yeni filmi The Marvels hakkında hazırlanan ilk fragman resmi hesaplardan paylaşılarak fanların beğenisine sunuldu. Fragmanda Brie Larson ve Samuel L. Jackson’ı yeniden buluştuğunu görebildiğimiz bu yapımın yönetmen koltuğunda Nia DaCosta oturmakta.

The Marvels Fragmanı Yayınlandı!

Başrollerini Brie Larson ve Samuel L. Jackson’ın üstlendiği yapımda Teyonah Parris, Iman Vellani, Zawe Ashton ve Park Seo-joo eşlik ediyor. Filmin senaryosunu ise yönetmen Nia DaCosta ile beraber Elissa Karasik ve Zeb Wells üstlenmiş. Filmin konusuna baktığımız zaman şu şekilde özetleyebiliriz:

” Filmde Carol Danvers yani Captain Marvel, despot Kree tarafından çalınan kimliğini geri alır ve Yüce Zeka’dan intikamını alır. Fakat yaşanacak beklenmeyen bir olay sorası Carol, dengesi bozulmuş bir dünya ile karşı karşıya kalır ve bütün yükü sırtlamak zorunda kalır. Verilen görev gereği bir Kree devrimcisine bağlı anormal bir solucan deliğine gönderilmesi, hayatını tamamen değiştirmek üzeredir.

The Marvels Fragman

Gittiği yerde Carol’un sahip olduğu tüm güçleri, bir Jersey City hayranı olan Kamala Khan yani Ms. Marvel ve Carol’un ayrı düştüğü yeğeni S.A.B.E.R astronotu olan Captain Monica Rambeau ile karışır. Bu beklenmeyen sürpriz üçlünün bir araya gelerek evreni birlikte kurtarmaları gerekmektedir.”

Peki filmin net vizyona giriş tarihi belli mi diye soracak olursanız cevabı evet. The Marvels 10 Kasım 2023’te sinemalarda izleyiciler ile buluşacak. Önümüzdeki dönemde film için yeni paylaşımların artık sık sık gelmesi fanlar tarafından beklenmekte diyebiliriz. Aşağıdan The Marvels Fragmanı’na ulaşabilirsiniz.

Netflix Terzi Dizisi 2 Mayıs’ta Yayınlanıyor!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu