Kültür Sanat

Netflix Terzi Dizisi 2 Mayıs’ta Yayınlanıyor!

Netflix Terzi dizisinin yayın tarihini açıkladı. Diziden ilk görselleri platform takipçilerinin beğenisine sundu.

Netflix Terzi Dizisi 2 Mayıs’ta Yayınlanıyor! Netflix’in yeni yerli yapımından ilk görseller paylaşıldı. İşte detaylar.

Dizi ve film yayınlama platformu Netflix’te yeni bir Türk yapımı daha müjdelendi. Platformun yeni dizisi “Terzi” adını taşıyor. Bu yeni orijinal Türk dizisinin yayın tarihi resmi hesaplardan açıklandı. Geçmişten gelen sırları ve aşkı konu alan ve başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği dizinin ilk görselleri de platformun sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Salih Bademci, Olgun Şimşek ve Şifanur Gül gibi isimler başrol Çağatay Ulusoy’a eşlik ediyor. Dizinin senaryosunu ise Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı’nın kaleme aldığı bu yeni içeriğin yönetmen koltuğunda ise Cem Karcı oturuyor.

Netflix Terzi Dizisi
Netflix Terzi Dizisinden bir görsel

Netflix Terzi Dizisi 2 Mayıs’ta Yayınlanıyor!

Dizinin oyuncu kadrosundaki diğer isimler arasında Ece Sükan, Zeynep Tarhan, Murat Kılıç, Celile Toyon, Engin Şenkan, Vedat Erinci, Lila Gürmen gibi isimler yer aldığını görüyoruz. Bu yeni Netflix dizisinin hikayesini şu şekilde özetliyebiliriz. Terzi, yeteneğini büyükbabasından miras alan genç ve başarılı terzi Peyami’nin hikâyesini anlatıyor.

Dedesinin ölümünden sonra herkesten sır gibi sakladığı, akli dengesi yerinde olmayan babası Mustafa’nın bakımını üstlenmek zorunda kalan Peyami, en büyük sırrını İstanbul’daki hayatının tam merkezine yerleştirmeye mecbur kalır.İstismar edildiği bir ilişkiden canı pahasına kaçmakta olan Esvet, kendi sırlarıyla Peyami’nin ve Mustafa’nın hayatına girer. Netflix Terzi dizisini 2 Mayıs’ta tüm dünyada kullanıcıları ile buluşacağı da açıklandı.

Game of Thrones’un Yeni Dizisi ile 300 Yıl Öncesine Gidiyoruz!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu