Donanım ve Elektronik

Redmi K60 Ultra Yakında Raflarda Yerini Alacak!

Redmi K60 Ultra yakında kullanıcıların alımına sunulmuş olacak.

Redmi K60 Ultra’nın kısa bir süre sonra satışa sunulacağı açıklandı. Peki bu cihaz hakkında ne detaylar gün yüzüne çıktı. Gelin birlikte bakalım.

Teknoloji şirketi Redmi, yeni hazırladığı modelde K60 serisi akıllı cep telefonlarını 2022 aralık ayında kullanıcıların beğenisine sunmuştu. Bu seri üç farklı modelden oluşmakta. Bu modeller: Redmi K60 Pro, K60 ve K60E modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Bu üç cihazda 120 Hz yenileme hızına sahip. Ayrıca üç cihazında 2K çözünürlük özelliği bulunuyor. 6.7 inç AMOLED ekrana sahip olduğu da bilinenler arasında yerini alıyor. Çin merkezli şirketin Redmi K60 akıllı telefon serisi daha geniş ve kapsamlı hale gelmesi adına çalışmalarını sürdürdüklerini açıkladılar. Kısa zaman önce yayınlanan bir raporda, Redmi K60 Ultra’nın yakında piyasaya sürebileceğini ve ayrıca birkaç özellik detayının sızdırıldığını bildirdiler.

Redmi K60 Ultra!

Bilgi sızdırmaları bulununca akıllara gelen ilk soru “Peki özellikleri neler?”. Şu an için cihaz hakkında detaylı herhangi bir teknik özellik bulunmuyor. Bunun yanı sıra bir platform üzerinden yayınlanan sızıntı gönderisinde, Digital Chat Station adlı kaynağın, Redmi şirketinin K60 Ultra cihazını yılın üçüncü çeyreğinde açmamız gerekirse Temmuz, Ağustos, Eylül ayları gibi piyasaya çıkacağı öne sürülmekte.

Redmi K60 Ultra

Başka sızıntı bir bilgi de K60 Ultra akıllı telefonun 100W hızlı şarj desteği ile geleceği oldu. MediaTek Dimensity 9200 yonga isimli setinden güç alabileceğinin de teknoloji analistlerinin yorumu olarak bilgilerin arasına eklenebilir. Bu onaylanmamış sızıntı bilgilerin gerçek olması dahilinde yeni çıkacak serideki telefonları büyük ölçüde sağlamlaştıracaktır.

Redmi K60 Pro isimli modelin ise bazı özellikleri piyasaya duyuruldu. Siyah, Beyaz, Mint ve Şampiyon Siyahı ile dört farklı renk seçeneğiyle kullanıcıların beğenisine sunulacak. 8GB RAM+ 128GB depolama alanı bulunacağı ve 67W kablolu hızlı şarjı destekleyeceği aktarılan bilgiler arasında yerini alıyor. Bu model 2022 yılında şirketin çıkarmış olduğu K50’nin yerini alacak gibi görünüyor.

Redmi Buds 4 Pro!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu