Donanım ve Elektronik

Redmi Buds 4 Pro!

Redmi Buds 4 Pro uygun fiyatlı, kullanışlı ve kaliteli!

Redmi Buds 4 Pro nasıl bir kulaklık? Fiyat ve performans uyumu nedir? Gelin birlikte inceleyelim.

Teknoloji şirketi Xiaomi’nin Redmi Note 12 serisi ve Redmi Watch adlı akıllı saati ile birlikte yeni bir kablosuz kulaklığını da satışa sunacağı açıklandı. Redmi Buds 4 Pro adlı bu kablosuz kulaklık suya ve toza dayanıklı olmasının yanı sıra yüksek ses kalitesi ve uzun pil ömrü ile tüketicinin dikkatini çekmeyi başarıyor.

Redmi Buds 4 Pro!

Türkiye’de satışa girecek bu kulaklık şık olmasının yanı sıra oldukça işlevsel bir tasarıma sahip. Cihazın kullanıcılar için sunacak olduğu renk seçenekleri ise iki adet ve bunlar Ay Beyazı ile Gece Siyahı. Aynı zamanda bu kablosuz  kulaklıkların IP54 sertifikası ile suya ve toza karşı dayanıklılığı olduğu kanıtlanmış. Bu da her ortamda ve her şartta kesintisiz müzik zevkine erişeceğiniz anlamına geliyor.

Redmi Buds 4 Pro!
Redmi Buds 4 Pro

Cihazın özelliklerine odaklandığımız zaman ilk dikkat çeken çift sürücü sistemi ve yüksek çözünürlüklü kablosuz ses özelliği oluyor. Yani serinin yeni üyesi, kullanıcısına yüksek kaliteli ses deneyimi sunuyor. Ayrıca cihazın içerisinde LDAC ses kodeği desteği ve 4 ile 43 dB arasında hibrit aktif gürültü giderme (ANC) özelliği, rahatsız edici sesleri önleme yardımı sunuyor. Üç farklı mod ile ortama en uygun gürültü önleme seçeneğini kullanabiliyorsunuz.

Dahili sürükleyici ses sitemi ile gerçeğe yakın bir ses deneyimi kullanıcısının dinlemekte olduğu içeriği yaşamasını sağlıyor. Çift cihaz bağlantısı özelliği ile, Redmi Buds 4 Pro’ya bağlı olan cihazlar arasında kolay geçiş imkanı bulabiliyorsunuz. Peki bu kulaklık tek seferde size ne kadar mı eşlik ediyor? Tek bir şarj ile tam 9 saat sürekli kullanım süresi sunmakta. Aynı zamanda şarj kutusu ile birlikte toplamda 36 saate kadar kullanım imkanı da sunduğunu dip not olarak belirtmekte fayda var. Redmi Buds 4 Pro için Türkiye satış fiyatı 1499 TL olarak belirlendiği de resmi sitelerinde görülmekte.

TikTok’a Para Cezası Tam 12,7 Milyon Sterlin!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu