Kültür Sanat

Game of Thrones’un Yeni Dizisi ile 300 Yıl Öncesine Gidiyoruz!

Game of Thrones dizisinin yeni versiyonun konusu belli oldu.

Game of Thrones Yeni Dizisi ile 300 Yıl Öncesine Gidiyoruz! Peki bizi neler bekliyor. İşte detaylar!

Dizi ve film yayıncılığı yapan platform HBO, bir sonraki Game of Thrones dizisinin konusuna karar vermiş olduğu haberleri gündeme bomba gibi düştü. House of the Dragon dizisi ile tekrardan hayranların ilgisini toplayan Game of Thrones evreni, yeniden hayranların karşısına çıkarılması yüksek bir ihtimal olmaya başladı. Ortaya atılmış olan bir iddia ise yeni çıkacak olan dizinin konusu belirlenmiş bile!

Game of Thrones’un Yeni Dizisi!

Dolaşan bilgilere göre HBO, bu sefer de dizide Westeros’u fetheden Aegon I Targaryen ve kardeşlerinin hikayesini yakından göreceğiz. Buz ve Ateşin Şarkısı hikayesinden 172 yıl önce, Targaryen Hanedanı’nın zirve dönemini konu edinen House of Dragon, dünya çapında büyük beğeni toplayarak milyonlarca izleyici kazanmıştı.

House of  Dragonun elde ettiği bu başarı ile beraber neredeyse Game of Thrones‘un yakaladığı başarıya yaklaştı. Dizinin hayranlarının Targaryenlara olan ilgisi bu kadar büyük olunca yayıncı platform HBO, yeni dizide de Targaryen Hanedanı’nın hikayesini anlatmak için kolları haliyle sıvıyor.

Game of Thrones'un Yeni Dizisi!

HBO yeni gelecek olan dizide, Daenerys Targaryen’den yaklaşık 300 yıl önce 3 tane inanılmaz ejderha ile beraber Wasteros’a gelerek 7 krallığı birleştirdiği bilinen Fatih Aegon’un hikayesini konu edinmek istiyor olma ihtimali de bulunduğunu belirtmekte fayda var. Ancak bahsi geçen bu yeni dizi, House of Dragon dizisi bitmeden fanlarıyla buluşması ihtimali yok gibi görünüyor. HBO, Game of Thrones dizisinin son sezonunda hayranlarından aldığı tepkilerden sonra daha temkinli ilerleme olasılığı da oldukça yüksek.

Yeni çıkacak olan bu dizi oldukça heyecan verici olsa da fanların belli bir süre beklemesi gerekiyor olacağı aşikar. Henüz resmi açıklamalar bulunmasa da yaklaşık bir iki sene sonra yayınlanabilir.

The Last of Us 2. Sezon Ne Zaman Gelecek?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu