Teknoloji

SAMSUNG Galaxy Tab S9 Plus Tablet Görselleri Sızdırıldı!

SAMSUNG Galaxy Tab S9 Plus tabletin görselleri ortaya çıkarıldı.

SAMSUNG Galaxy Tab S9 Plus Tablet Görselleri Sızdırıldı! İşte detaylar.

Teknoloji geliştirme şirketi SAMSUNG, geçtiğimiz yıl Nisan ayında Galaxy Tab S8+’ ın tanıtımını gerçekleştirmişti. Bu nedenle yeni çıkacak olan model ile kısa süre sonra teknoloji severlerin tanışacağını söylemek yanlış olmayacaktır. Henüz resmi bir duyuru ya da tarih açıklanmamış olsa da, SAMSUNG Galaxy Tab S9 Plus tabletlere ait olduğu söylenen görsellerin paylaşılmış olması yan sızdırılması beklentileri en çok yükselten durum diyebiliriz.

SAMSUNG Galaxy Tab S9 Plus!

Akıllı teknoloji üretici SAMSUNG’ un yeni tabletinin CAD dosyaları daha önce paylaşılmıştı. Bu dosyalardan yola çıkarak hazırlanan görseller ile kullanıcıları nelerin beklediği konusunda net bir fikir oluşturulmuş. Paylaşılan görsellerde anten şeritlerin olmaması en dikkat çekici durum olsa da, bu gelecek olan tablette anten olmayacağı anlamına gelmediğinin altını çizelim.

SAMSUNG Tab S9 Plus isimli bu akıllı cihazın kullanıcısına sunduğu özellikler itibarı ile ana modelinden çok uzaklaşmayacağını bizlere gösteriyor. Selefi olan modeldeki 2800x 1752 piksel çözünürlüklü 12.4 inç büyüklüğünde olan ekranın Plus modelde de aynı olacağı farklı bir değişiklik olmayacağı düşünülüyor. Yeni gelecek olan tablette parmak izi tarayıcısının ekranın içine yerleştirileceği de konuşulanlar arasında. Cihazın arka kısmına baktığımız zaman karşılaştığımız, dört hoparlör, çift arka kamera ve hatta tabletin boyutları da değişmeyecek özellikler arasında yer almakta.

SAMSUNG Galaxy Tab S9  Plus

S Pen desteği bulunan bu tabletin arkasında kalemin yerleştirilmesi için manyetik bir alanın bulunduğu da verilen ayrıntılar arasında. Plus modelin 45W kablolu şarj desteğiyle geleceğini de ekleyelim. Şarj için ise USB-C 3.2 girişi tercih edilmiş. Arka kamerasına yakından bakınca göreceğiniz bir ayrıntıda bir modül halinde değil birbirlerinden ayrı şekilde yerleşmesi oluyor. Bunun anlamı da şirketin Galaxy S23 serisinde olduğu gibi tasarım dilini tabletlere de uyguladığı olmakta.

Ön kamera sayısı bu tablette de ikiye çıkacak gibi görünmekte. SAMSUNG Galaxy Tab S9 Plus tabletin önemli teknik özellikleri ise şu an için hala belirsizliğini korumakta. Herhangi bir açıklama bu konuda henüz yok. Ancak tabletin tam kalbinde Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 işlemcinin bulunması beklentileri çok fazla diyebiliriz. Bu konuda da henüz bir açıklama bulunmadığının tekrardan altını çizelim.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu