Kültür Sanat

The Last of Us 2. Sezon Ne Zaman Gelecek?

The Last of Us 2. Sezon Ne Zaman Gelecek? Bella Ramsey , The Last of Us 2. Sezonun "Muhtemelen" 2024'ün Sonları veya 2025'in Başlarında Geleceğini İddia Ediyor!

The Last of Us 2. Sezon Ne Zaman Gelecek? Bella Ramsey’ in konu ile ilgili yorumu ne? Gelin birlikte bakalım.

The Last of Us 2. sezon muhtemelen 2024’ün sonlarında veya 2025’in başlarında geleceği düşünülüyordu. The Independent’ın haberine göre başrol oyuncusu Bella Ramsey, The Jonathan Ross şovunda konuştu ve muhtemelen “bu yılın sonunda, gelecek yılın başında çekim yapacaklarını” açıkladı. Dizinin başrolünü paylaştığı dizi partneri Pedro Pascal’ın The Last of Us 2. sezonun yapımının 2023’te başlayabileceğini öne sürdüğü önceki iddialarıyla Bella Ramsey’ in açıklamaları örtüşüyor.

HBO şovunun ikinci bölümü, The Last of Us Part II’deki kanlı serinin ortak yaratıcıları Neil Druckmann ve Craig Mazin’in hikayenin bir sezondan uzun süreceğini doğruladığı açıklamalarının devamı niteliğinde oluşu 2. Sezonun geleceğini tamamen doğruluyor.

The Last of Us 2. Sezon Ne Zaman

The Last of Us 2. Sezon Ne Zaman Gelecek?

Ramsey röportajda ” Biraz zaman alacak,” dedi. “Muhtemelen bu yılın sonunda, önümüzdeki yılın başında çekim yapacağız. Yani, muhtemelen 2024’ün sonu, 2025’in başları gibi ikinci sezon çıkmış olacak.” The Last of Us Part II’nin ilkinden çok daha uzun bir seri olması ve hikayeyi yönlendiren acımasız aksiyon sekansları içermesi nedeniyle, hikayenin daha küçük parçalara bölünmesi ve birden fazla sezona yayılması dizi film severler tarafından da mantıklı bulunuyordu.

GQ ile yaptığı bir röportajda Mazin, dizinin 3. sezonla bitip bitmeyeceğini teyit etmekte yetersiz kaldı ve bu da daha uzun, daha ayrıntılı bir uyarlama olma olasılığını akıllara getiriyor. Bu haftanın başlarında, Druckmann ayrıca bir çekici sıkıca tutan kaslı bir ön kolun yer aldığı bir poster tweetledi ve açıklamasına “Bu gece HBO’da TLoU yok. Ama 2. Sezon çoktan yolda! Dayan ve hayatta kal!” yazdı. Dizinin ortak yapımcısı Mazin ise “Farklı gelecek şeyler olacak ve aynı gelecek şeyler olacak. Eklenecek, zenginleştirilecek şeyler var” diyor. “Hedefimiz tam olarak ilk sezondakiyle aynı, yani hayranları mutlu eden bir gösteri sunmak.” diyerek sözlerini tamamlıyor.

Super Mario Bros. Filminden Son Fragman! 5 Nisan’da Sinemalarda!

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu